O nas

1998 -2007

Dla powstałej w 1998 Kappa Daty celem było i pozostaje odgrywanie znaczącej roli na rynku jako dystrybutora z wartością dodaną.

Zorientowanie na obszar infrastruktury sieciowej dla małych i średnich przedsiębiorstw pozostaje ważnym elementem osiągnięcia sukcesu. Działalność rozpoczęliśmy z przytupem - zrealizowaliśmy na samym początku działalności duże kontrakty, które umożliwiły stabilny rozwój firmy w pierwszych latach.

Z czasem, obserwując rosnące znaczenie technologii firewallingu, antymalware i WiFi, Kappa Data zdecydowała o zaproszeniu do współpracy głównych dostawców tych technologii, oferując Klientom konkurencyjne rozwiązania do istniejących na rynku.

2008 - 2013

Czas na kolejny krok. Podczas gdy pierwsza dekada działalności skupiała się na rynku przedsiębiorstw małych i średnich, w kolejną dekadę weszliśmy we współpracę z przedsiębiorstwami sektora enterprise. Podpisując kontrakty z vendorami takimi jak Juniper, Trend Micro i Vasco Data Security, Kappa Data mogła zaoferować rozwiązania dedykowane, spełniające szczególne wymagania klientów korporacyjnych. W ciągu kilku lat zostaliśmy jednym z głównych dostawców do tego sektora w Belgii.

Wypracowany przez lata model współpracy z resellerami sprawia, że Kappa Data operuje równie skutecznie w sektorach przedsiębiorstw średnich i dużych - dostarczamy rozwiązania i usługi dedykowane do potrzeb resellera i klienta.

2013 - 2016

Ten okres rozpoczął kolejną odsłonę rozwoju Kappa Data. Po sukcesie w regionie BeLux, przyszedł czas na podjęcie wyzwania rozwoju firmy w międzynarodowym środowisku. Pierwsze biuro powstało w Rijswijk (Holandia). Cztery lata później, Kappa Data the Netherlands stała się ważną częścią Kappa Data Group.

W 2015 roku centrala Kappa Data przeniosła się do nowego budynku, zlokalizowanego w Ghent (Belgia). Obecnie dysponujemy doskonale wyposażonym centrum szkoleniowym i dużym magazynem.

Kappa Data - aż do teraz

Utworzenie Kappa Data Group (Holding) i otwarcie biura w Polsce - Kappa Data Polska. Zespół Kappa Data Polska wspiera partnerów i klientów końcowych w Polsce, oferując wysoką jakość usług i dzieląc te same wartości, co Kappa Data w Belgii i Holandii. Ciąg dalszy nastąpi…

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.