Nasze usługi

Produkty oferowane przez Kappa Data umożliwiają tworzenie infrastruktury skalowalnej, bezpiecznej i łatwej w zarządzaniu. Nasze produkty można znaleźć w niemal każdej części sieci - od serwerowni po sieci bezprzewodowe.

 • Więcej
 • Wsparcie techniczne

  Kappa Data oferuje szeroki zakres usług, dopasowanych do wymogów klienta. Na każdym etapie wdrożenia możemy zaoferować wysokiej jakości wsparcie techniczne niezależnie od tego, czy wdrażane rozwiązanie jest realizowane po raz pierwszy, czy też nie. Wszyscy nasi inżynierowie są certyfikowani w technologiach, które aktualnie dystrybuujemy.

  Więcej
 • Marketing i sprzedaż

  Wielu producentów nie posiada wystarczających zasobów marketingowych i sprzedażowych i dlatego Kappa Data odgrywa istotną rolę we wspieraniu partnerów w działaniach marketingowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz produktu demo, wsparcia presales czy wspólnych wizyt u klientów, pomożemy w realizacji tych lub innych form wsparcia marketingowego.

  Więcej
 • Logistyka

  Czy dystrybutor może dodać wartość do swoich usług i towarów? W Kappa Data wiemy, że tak! Naszym celem jest sprostanie potrzebom naszych klientów i wsparcie ich na każdym etapie współpracy. Podstawą do realizacji tych potrzeb są szybkie dostawy, magazyn produktów na odpowiednim poziomie i wyspecjalizowany zespół z odpowiednimi certyfikatami.

  Więcej
 • Szkolenia i wydarzenia

  Wiedza jest podstawowym elementem wprowadzania przez partnerów nowych technologii na rynek oraz wspierania klienta końcowego poprzez niezbędny serwis. Kappa Data posiada Autoryzowane Centrum Szkoleniowe dla wszystkich produktów z portfolio. Informacje o szkoleniach dostępne są w naszym kwartalnym kalendarzu szkoleń.

  Więcej
Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.