EkahauO nas

Ekahau dostarcza narzędzia do projektowania, wdrażania i obsługi sieci Wi-Fi. Producent jest pionierem w rozwiązaniach Wi-Fi - jako pierwszy stworzył kompletny i profesjonalny system do wizji lokalnej. Kolejnymi krokami w rozwoju produktów były moduły raportowania, planowania sieciowego i bardziej zaawansowane możliwości analityczne. Produkty Ekahau są rekomendowane i używane przez największych dostawców sieci bezprzewodowych.

wejdź na stronę dostawcy
Lokalizacja przez Wi-Fi

Śledzenie drogich elementów wyposażenia i zasobów jest krytycznym wymogiem dla wielu firm i instytucji. Przedsiębiorstwa szukające rozwiązań RTLS natychmiast dostrzegają korzyści płynące z automatycznego lokalizowania obiektów poprzez istniejącą sieć WLAN. Usługi lokalizacyjne oparte o WLAN są bardziej ekonomiczne od dedykowanych rozwiązań lokalizacyjnych.

Technologia WLAN

Sieci bezprzewodowe zyskały ogromną popularność ze względu na wygodę użytkowania, ekonomiczność i łatwość w integracji z innymi sieciami i komponentami sieci. Znakomita większość urządzeń klienckich IT jest fabrycznie wyposażana we wszystkie potrzebne komponenty bezprzewodowe.

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.