Spersonalizowane usługi IT

ExperTechno to specjalista w dziedzinie urządzeń rzemieślniczych od 1986 roku, wyłonił się jako marka w ramach francuskiego oddziału Kappa Data Group. Przez ponad 25 lat ExperTechno doskonaliło swoją wiedzę, aby dostarczać usługi i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Łącząc oprogramowanie partnerów z wiedzą naszego zespołu na temat sprzętu, wspólnie tworzymy rozwiązania dla klientów.

Naszą misją jest przeprowadzenie klienta przez każdy etap projektu, od projektowania po industrializację, w oparciu o zasady staranności, zaufania i szybkości reakcji. ExperTechno jest Twoim partnerem, opracowującym sprzęt, który płynnie dostosowuje się do Twojego oprogramowania i przejmuje odpowiedzialność za industrializację istniejących projektów.

Oprócz naszych podstawowych usług oferujemy – logistykę o wartości dodanej, w tym magazynowanie sprzętu IT i obsługę posprzedażową D+1. Dysponując własnym biurem projektowym, warsztatem produkcyjnym oraz zapleczem serwisowym i naprawczym, jesteśmy w stanie produkować komplementarny sprzęt. Nasze doświadczenie obejmuje elektronikę (architektura PC, mikrokontrolery) i mechanikę (obudowy, kioski, totemy).

ExperTechno zapewnia również spersonalizowane usługi produktowe i informatyczne, od projektowania po wdrażanie niestandardowych narzędzi do obsługi projektów i potrzeb logistycznych. Wybór ExperTechno oznacza dostęp do usług projektowania i prototypowania, integracji oraz serwisu i napraw, prowadzących do instalacji systemu operacyjnego w celu dostarczenia gotowych produktów. Nasze usługi posprzedażowe, w tym przetwarzanie posprzedażowe o wysokiej wartości dodanej (D+1), zapewniają kompleksowy system wsparcia.

Uwielbiamy poważnie angażować się w najlepszą satysfakcję klienta. Czy masz na myśli konkretny projekt, czy dopiero zapoznajesz się z naszą ofertą, daj nam znać, chętnie Ci pomożemy!

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera partnerów i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasz zespół techniczny i przedsprzedażowy są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi pomysłami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

Voor ons is Kappa Data niet alleen „een distri”, maar een echte Business Partner. Hun unieke combinatie van hoge technische skills, short-cycle interne organisatie en persoonelijke dienst maken van Kappa een troefkaart in ons bezit.

Turkoise, Alexis Aubry

Partnerzy

Ekahau