Bezpieczeństwo sieciowe

Często w mniejszych i średniej wielkości firmach brakuje zasobów w działach IT, dlatego w przypadku problemów warto skontaktować się z nami.

 • Uwierzytelnianie

  Uwierzytelnianie jest procesem kontroli czy osoba (użytkownik) deklarująca, że jest daną osobą naprawdę nią jest. W sieciach prywatnych i publicznych osoby uwierzytelniają się przez podanie hasła i loginu. Zakładanie, że dane do logowania zostały wprowadzone popranie to mamy do czynienia z właściwym użytkownikiem, i że może on zostać uwierzytelniony nie jest poprawne.

  Make your selection:
 • Bezpieczeństwo sieci

  Bezpieczeństwo sieci odnosi się do wielu komponentów infrastruktury sieciowej, które mają zapewniać użyteczność, niezawodność, integralność i bezpieczeństwo sieci i danych. Nadrzędnym celem jest ochrona przed zagrożeniami i ewentualnym rozprzestrzenianiu się ich wewnątrz sieci.

 • Bezpieczeństwo treści

  Bezpieczeństwo treści jest warstwą bezpieczeństwa, odpowiedzialną za wykrywanie i usuwanie określonych rodzajów ataków, jak np. Cross Site Scripting (XSS) oraz ataki typu "data injection". Te ataki wykorzystywane są do kradzieży danych oraz do problemów w działaniu stron, programów, aplikacji.

  Make your selection:
Kappa Data zaskoczyła nas swoim nowatorskim podejściem. Aktywne i indywidualne podejście. Christian Bosman - Commercieel directeur , Jongens van Beheer
Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.