Marketing & Sales

Marketing & Sales
 1. Wizyty u klientów

  Zdarzają ci się pytania o nasze produkty i usługi, na które nie znasz odpowiedzi? Wspólne wizyty u klientów są doskonałym wsparciem dla partnera. Daj nam znać, że potrzebujesz pomocy u klienta - pomożemy wyjaśnić wszystkie trudne kwestie.

 2. Przetestuj i kup

  Kappa Data oferuje możliwość przetestowania niemal każdego urządzenia, będącego w ofercie. Usługa demo jest bezpłatna i trwa 30 dni. Twój klient jest zadowolony z testowanego urządzenia? Zatrzymaj sprzęt a my zajmiemy się resztą. Urządzenie nie spełniło oczekiwań? Zwróć je do nas. Po prostu.

  I want a demo request
 3. Wsparcie presales

  Nasi inżynierowie presales mogą pomóc partnerom w kwalifikacji projektu i wyborze właściwego rozwiązania dla klienta końcowego.

 4. Sprzęt demo

  Kappa Data oferuje możliwość przetestowania niemal każdego urządzenia, będącego w ofercie. Usługa demo jest bezpłatna i trwa 30 dni. Jesteś zadowolony z testowanego urządzenia? Zatrzymaj sprzęt a my zajmiemy się resztą. Urządzenie nie spełniło oczekiwań? Zwróć je do nas. Po prostu.

  I want a demo request
Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.