Infrastruktura sieciowa

Produkty oferowane przez Kappa Data umożliwiają tworzenie infrastruktury skalowalnej, bezpiecznej i łatwej w zarządzaniu. Nasze produkty można znaleźć w niemal każdej części sieci - od serwerowni po sieci bezprzewodowe.

  • Wifi

    Co to jest sieć bezprzewodowa? Czym różni się od zwykłej sieci LAN? Jakie są korzyści biznesowe związane z wykorzystaniem sieci bezprzewodowej? Sprawdź i przekonaj się, czy wifi jest dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

  • Infrastruktura sieci

    Infrastruktura sieci zmienia się wraz z rozwojem nowych technologii. Aby móc z nich w pełni korzystać wymagany jest wyższy poziom wydajności, dostępności oraz skalowalności komponentów sieciowych. Do zwiększenia wydajności i obniżenia kosztów, potrzebna jest inteligentna sieć.

  • Backup i archiwizacja

    Firmy każdej wielkości mają jedną wspólną cechę: tworzą dane. W większości firm, ilość danych każdego roku zwiększa się dwukrotnie. Taki przyrost danych wymaga skutecznej ochrony przed ich przypadkową utratą, co z kolei wiąże się ze spełnieniem określonych wymogów prawnych dla długoterminowego przechowywania danych.

  • Make your selection:
Przedstawiciel Kappa Daty jest zawsze gotowy dołączyć do rozmowy z nami i naszymi klientami. Tak wygląda praca oparta na zaufaniu.
Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.