Barracuda

Kto to jest?

Specjalista numer jeden w zakresie bezpieczeństwa sieci, danych i poczty elektronicznej

Wiodący gracz na rynku firewalli i zabezpieczeń poczty elektronicznej

Co robi?

Firewalle

Bezpieczeństwo poczty elektronicznej

Tworzenie kopii zapasowych danych w chmurze

SD WAN

Bezpieczeństwo w sieci

Zalety?

Wszechstronny specjalista ds. bezpieczeństwa poczty elektronicznej

Proste i przystępne cenowo rozwiązanie

Wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa sieci

Silne partnerstwo z Kappa Data od 2014 roku

Kim jest Barracuda?

Ponad 200.000 międzynarodowych klientów polega na Barracuda w zakresie ochrony swoich firm przed różnorodnymi zagrożeniami internetowymi.

Firma nieustannie wprowadza innowacje, aby już dziś dostarczać technologie bezpieczeństwa przyszłości.

Jakie rozwiązania oferuje Barracuda?

Barracuda oferuje łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania w zakresie poczty elektronicznej, aplikacji, bezpieczeństwa w chmurze, bezpieczeństwa sieciowego i ochrony danych.

Bezpieczeństwo poczty elektronicznej

Ponad 75% ukierunkowanych cyberataków rozpoczyna się od wiadomości e-mail. Ataki te zakłócają działalność biznesową, powodują straty finansowe i zagrażają integralności firmy.

Barracuda chroni infrastrukturę poczty elektronicznej przedsiębiorstw za pomocą wielu warstw zabezpieczeń, w tym przez bramę ochronną, ochronę poczty elektronicznej, ochronę przed oszustwami i podnoszenie świadomości użytkowników w zakresie bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo danych

Nowoczesne złożone infrastruktury i ukierunkowane cyberataki wymagają kompletnej strategii tworzenia kopii zapasowych, która chroni dane, niezależnie od tego, czy są one przechowywane lokalnie, czy w chmurze.

Rozwiązanie Barracuda Backup jest łatwe w konfiguracji i zarządzaniu, a także stanowi prawdziwe rozwiązanie typu „skonfiguruj i zapomnij”, zapewniające całkowity spokój ducha.

Bezpieczeństwo sieci

Eliminuj zaawansowane zagrożenia i zagrożenia zero-day, które omijają tradycyjne IPS i silniki antywirusowe, dzięki inteligentnie zintegrowanej technologii firewalla Barracuda CloudGen Firewall.

Korzystaj z profilowania aplikacji, zapobiegania włamaniom, filtrowania stron internetowych, zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami i złośliwym oprogramowaniem, antyspamu i pełnej kontroli dostępu sieciowego.

Bezpieczeństwo aplikacji

WAF skupia swoje działania na ochronie stron WWW, czyli jednym z najczęstszych celów hakerów, którzy poprzez ingerencję w witryny, bazy danych i zawartość aplikacji dokonują kradzieży danych lub innych oszustw. Takie działania nie tylko niszczą reputację firmy, ale narażają ją na ogromne straty, zarówno wynikające z ochrony danych, jak i przywrócenia poprawnego działania aplikacji.
WAF zapewnia ochronę przed takimi atakami jak np. SQL Injection, Cross Site Scripting, Directory Traversal oraz Command Injection, które w efekcie mogą prowadzić do wycieków danych, podmiany stron WWW, kradzieży tożsamości, umieszczenia stron phishingowych lub rozsyłania spamu za pośrednictwem skryptów.