O nas

Witamy w Kappa Data, dystrybucji z wartością dodaną i centrum wiedzy na temat innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań z zakresu łączności sieciowej, bezpieczeństwa IT i IoT.

Co jest naszą wartością dodaną? Wspieramy partnerów we wdrażaniu i odsprzedaży naszych rozwiązań, a klientów końcowych w ich zakupie, wdrażaniu i utrzymaniu. Chętnie przekażemy naszą szeroką wiedzę techniczną, a nasi wyszkoleni specjaliści chętnie udzielą Ci wsparcia w zakresie sprzedaży, przedsprzedaży i doradztwa posprzedażowego.

Z przyjemnością opowiemy o naszej historii, naszych wartościach i naszym zespole. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące naszych produktów lub usług, nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie znajdziemy czas na pogawędkę!

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną i centrum wiedzy na temat łączności sieciowej, bezpieczeństwa i IoT już od 1998 roku. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to wszystko się zaczęło, przeczytaj tutaj naszą historię.

W Kappa Data jesteśmy zwolennikami lojalności wobec klientów, partnerstwa, wiedzy technicznej, innowacji i osobistego podejścia. Więcej o naszych wartościach przeczytasz tutaj.

Chciałbyś poznać nasz zespół? Każdego dnia nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej Ci pomóc. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z gwiazdami Kappa Data.

Werken bij Kappa Data? Dat is elke dag het beste van jezelf geven, maar ook veel lachen, leren en genieten. Lees meer over onze teamspirit, ambities en doorzettingsvermogen!

Zoek je een boeiende uitdaging in een enthousiast en snelgroeiend bedrijf? Lees hier meer over Kappa Data en ontdek onze vacatures. Wie weet worden we wel collega’s? Tot snel!