Infrastruktura sieciowa

Dobra infrastruktura sieciowa musi być łatwa w zarządzaniu, bezpieczna i skalowalna. Dostarczamy szeroką gamę sprzętu pozwalającego stworzyć najbardziej efektywną infrastrukturę sieciową, a tym samym maksymalnie zwiększyć wydajność pracy. Znajdź tutaj swoje idealne rozwiązanie.

Kappa Data pomaga w projektowaniu, budowie, konfigurowaniu i utrzymywaniu sieci Wi-Fi. Dysponujemy odpowiednią wiedzą techniczną i narzędziami, aby wesprzeć Cię na każdym etapie projektu.

Zapotrzebowanie na szybsze sieci wciąż rośnie. Chętnie pomożemy Ci w automatyzacji i intuicyjnym zarządzaniu Twoją siecią.

Routery są łącznikiem pomiędzy siecią firmową a światem zewnętrznym. Kappa Data dostarcza szeroką gamę routerów, odpowiednich zarówno dla małych i dużych firm, jak i dostawców usług internetowych.

Problemy pojawiają się zazwyczaj w najgorszym możliwym momencie. Posiadając kompletny backup systemów, masz pewność, że zawsze będziesz w stanie odzyskać swoje dane, nawet jeśli dojdzie do awarii.

Infrastruktura sieciowa

Dobra infrastruktura sieciowa musi być łatwa w zarządzaniu, bezpieczna i skalowalna. Dostarczamy szeroką gamę sprzętu pozwalającego stworzyć najbardziej efektywną infrastrukturę sieciową, a tym samym maksymalnie zwiększyć wydajność pracy. Znajdź tutaj swoje idealne rozwiązanie.

Infrastruktura sieciowa – co warto wiedzieć?

Jaka powinna być infrastruktura sieciowa? Przede wszystkim musi zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa oraz stabilności, ponieważ stanowi podstawę funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa. Powinna być również prosta w zarządzaniu, tak aby jej wdrożenie, rozwijanie oraz dopasowanie do aktualnych wymogów przebiegało sprawnie. Infrastruktura powinna również zapewniać możliwość rozbudowywania sieci w sposób, który nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych. Wówczas będzie mogła być stale dopasowywana do aktualnych wymogów firmy.

Dostarczamy liczne narzędzia, które umożliwiają stworzenie efektywnej infrastruktury dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Dzięki nim sieć działa w wydajny sposób: umożliwia stabilne funkcjonowanie firmy oraz realizowanie jej obowiązków zgodnie z założeniami zarządu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia produktów, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb — niezależnie od branży, w której działasz.

Co oferujemy? Przełączniki sieciowe, programy do łączenia się z wi-fi i inne

Oferujemy liczne rozwiązania, które umożliwiają stworzenie, rozbudowanie oraz optymalizację infrastruktury sieciowej. Są to między innymi przełączniki LAN, programy do łączenia się z wi-fi czy rozwiązania umożliwiające monitorowanie sieci bezprzewodowej. Każde z nich jest wydajne, bezpieczne i można dostosować parametry jego pracy do potrzeb wynikających ze specyfiki sieci: jej rozmieszczenia, liczby punktów dostępu czy specyfiki pracy elementów wynikającej z ich konfiguracji. Poniżej znajdują się podstawowe informacje na temat oferowanych rozwiązań.

Przełączniki LAN

Przełącznik LAN to narzędzie sieciowe, które umożliwia łączenie różnych urządzeń w lokalnej sieci. Odpowiada ono za przekazywanie danych pomiędzy nimi, dlatego umożliwia skuteczną komunikację. Pozwala efektywnie transmitować informacje pomiędzy komputerami, urządzeniami drukująco-kserującymi czy innymi rodzajami sprzętu podłączonego do lokalnej sieci. Przełączniki sieciowe są skalowalne i obsługują rozbudowaną liczbę urządzeń. Dzięki temu można dopasować ich tryb pracy do aktualnej i zmieniającej się sytuacji firmy — w tym powstawania nowych stanowisk pracy czy poszerzania oferty.

Programy do łączenia się z wi-fi

Program do łączenia się z wi-fi umożliwia skuteczne zarządzania połączeniem z siecią bezprzewodową. Służy do łączenia urządzeń bez konieczności stosowania kabli. Wdrożenie odpowiedniego programu umożliwia między innymi:

  • łatwe wyszukiwanie dostępnych sieci wi-fi,
  • sprawne łączenie się z dostępnymi sieciami,
  • zarządzanie połączeniami z siecią bezprzewodową,
  • konfigurację ustawień sieciowych.

Program do łączenia się z wi-fi powinien być dopasowany do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Wówczas będzie działać w niezawodny sposób. Zapewni firmie stabilność oraz zwiększy wydajność.

Programy do monitorowania sieci wi-fi 

Program do monitorowania sieci wi-fi umożliwia analizowanie oraz monitorowanie aktywności sieci bezprzewodowych. Pozwala kontrolować takie parametry jak wydajność, zasięg, jakość sygnału czy przepustowość. Dzięki niemu możliwe jest wykrywanie problemów związanych z funkcjonowaniem sieci oraz wdrażanie narzędzi optymalizacyjnych poprzez zarządzanie całą siecią w czasie rzeczywistym. Monitorowanie pozwala reagować na nieprawidłowości w funkcjonowaniu sieci bezprzewodowej oraz wdrażać rozwiązania mające na celu rozwiązywanie bieżących problemów.

Warto pamiętać o dobraniu optymalnego rozwiązania dotyczącego infrastruktury sieciowej. Specjalista zrobi to na podstawie wiedzy technicznej, doświadczenia w branży, a także dostępu do nowoczesnych technologii. Zapewniamy indywidualne podejście naszego zespołu przedsprzedażowego do Twojej sytuacji. Kompleksowa obsługa — od doradztwa, aż po wycenę i przekazanie informacji na temat użytkowania systemu — sprawia, że warto skorzystać z rozwiązań, które oferujemy. Mają one na celu rozbudowę, optymalizację i wspieranie funkcjonowania sieci bezprzewodowych w Twojej firmie.

Kappa Data pomaga w projektowaniu, budowie, konfigurowaniu i utrzymywaniu sieci Wi-Fi. Dysponujemy odpowiednią wiedzą techniczną i narzędziami, aby wesprzeć Cię na każdym etapie.

Zapotrzebowanie na szybsze sieci wciąż rośnie. Chętnie pomożemy Ci w automatyzacji i intuicyjnym zarządzaniu Twoją siecią w chmurze.

Routery są łącznikiem pomiędzy siecią firmową a światem zewnętrznym. Kappa Data dostarcza szeroką gamę routerów, odpowiednich zarówno dla małych i dużych firm, jak i dostawców usług internetowych.

Problemy pojawiają się zazwyczaj w najgorszym możliwym momencie. Posiadając kompletną kopię zapasową, masz pewność, że zawsze będziesz w stanie odzyskać swoje dane, nawet jeśli dojdzie do awarii.

Wat onze klanten zeggen

Wij werken al een tijd samen met KappaData en deze samenwerking werkt heel goed, tot onze tevredenheid. Hier ben je nog een klant en geen nummer. Zeer vlugge respons op alle prijsaanvragen, correcte prijzen, en zeer behulpzaam bij technische vragen. Systematische promoprijzen in de offertes. Correcte leveringen, opvolging en facturatie. Bij aanvraag voor oplossen van tussenkomsten, worden deze steeds correct uitgevoerd. Waarvoor natuurlijk onze dank.

Connectis, Fabienne Nicaise

Partnerzy

Xopero logo
CATO
Ekahau
Barracuda