Nasze wartości

W Kappa Data jesteśmy pasjonatami naszych klientów, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do lojalności, partnerstwa, wiedzy technicznej, innowacji i, co nie mniej ważne, osobistego podejścia.

Poniżej dowiesz się, co nas wyróżnia i czego możesz od nas oczekiwać.

Lojalność

W Kappa Data Polska cenimy sobie lojalność, której efektem są długoterminowe relacje partnerskie. Współpracujemy wyłącznie z partnerami, ale wspieramy również klientów końcowych współpracujących z naszymi partnerami. Dbamy o zdrowe relacje między klientem a partnerem i zawsze szukamy kompromisu, gdy pojawia się potrzeba mediacji.

Partnerstwo

Jesteśmy zainteresowani budowaniem prawdziwego partnerstwa z naszymi sprzedawcami. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań w zakresie infrastruktury sieciowej i bezpieczeństwa sieciowego – chętnie podzielimy się naszą wiedzą i zaoferujemy dedykowane szkolenia i wsparcie, zarówno techniczne, jak i sprzedażowe.

Możemy zaoferować m.in. wsparcie przedsprzedażowe w postaci prezentacji produktu dla klienta, instalacji testowych, jak również przeprowadzić pomiary sieci Wi-Fi i przygotować szczegółowy raport powdrożeniowy.

W Kappa Data zawsze możesz liczyć na bezpośredni kontakt we wszystkich sprawach – od szybkich wycen, optymalizacji budżetu i wsparcia przy testach aż po profesjonalną i szybką obsługę.

Innowacyjność i wiedza techniczna

Dysponujemy doskonałym zespołem konsultantów technicznych i handlowych dla naszych rozwiązań. Dążymy do tego, aby być autoryzowanym centrum szkoleniowym dla wszystkich produktów, dysponując jednocześnie własnymi ekspertami.