Przełączniki sieciowe

Twoja sieć jest dobra tylko wtedy, gdy zapominasz, że występują w niej przełączniki sieciowe.

Nasze rozwiązanie

W dzisiejszych czasach przełączniki sieciowe są podstawowym elementem sieci korporacyjnych, dlatego podstawowe warunki, jakie muszą spełnić, to wysoki poziom skalowalności oraz obsługa licznych funkcji zapewniających łączność core-to-edge.

W przypadku przełączania brzegowego lub dostępowego należy wziąć pod uwagę przede wszystkim urządzenia, takie jak komputery lub urządzenia peryferyjne (telefony, drukarki, punkty dostępu itp.), które będą podłączone do przełącznika sieciowego. Zazwyczaj sprowadza się to do instalacji szybkiego przełącznika PoE z wystarczającą ilością portów i szybkim uplinkiem.

Z drugiej strony, w przypadku przełączników typu core liczba portów nie jest najważniejszym aspektem, ale raczej szybkość, z jaką realizowane są połączenia, zarówno między sobą, jak i do różnych przełączników brzegowych. Obecnie powszechnie stosowane jest łącze 40-gigabitowe, ale możliwe są również łącza 100-gigabitowe.

Jeżeli jako administrator sieci wybierzesz odpowiednie przełączniki sieciowe LAN, możesz drastycznie zmniejszyć złożoność sieci i obniżyć koszty jej użytkowania.

Nasi klienci

Kappa Data dostarcza produkty resellerom, integratorom systemów kompletacji, systemów wideomonitoringu, systemów kasjerskich i innych systemów. Natomiast klienci końcowi są kierowani do najbardziej odpowiedniego partnera referencyjnego.

Kappa Data organizuje również szkolenia pozwalające na osiągnięcie pożądanego poziomu usług lub certyfikacji.

Nasza metoda

Każdy partner jest wyjątkowy, więc odpowiednio dopasowujemy sposób naszej współpracy. Aby uzupełnić usługi naszych partnerów, Kappa Data może przeprowadzać pomiary na miejscu, badać problematyczne kwestie związane z Wi-Fi lub po prostu zapewnić dodatkową parę rąk do pracy w trudnym okresie. Kappa Data nie instaluje punktów dostępowych, lecz projektuje ich konfigurację i przeprowadza pomiary.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

Kiezen voor Kappa Data is kiezen voor een snelle kwalitatieve dienstverlening, flexibiliteit en openheid. De korte communicatielijnen zorgen voor een snel antwoord op je vragen. Dit alles gecombineerd met het juiste portfolio maken van Kappa Data een betrouwbare partner waar je op kan bouwen.

Telenetgroup, Mark Scheers

Partnerzy