Routery sieciowe

Nasze rozwiązanie

Nasze Rozwiązanie – Zaawansowane Routery dla Twojej Firmy

Routery są kluczowym elementem każdej infrastruktury sieciowej, łączącym sieć firmową z resztą świata. W Kappa Data oferujemy szeroką gamę routerów, które są idealne dla firm o różnych profilach działalności oraz dla dostawców usług internetowych.

Ale to tylko początek. Nasze zaawansowane rozwiązania w zakresie routingu idą daleko poza zwykłe kierowanie ruchem sieciowym z punktu A do punktu B. W technologii SD-WAN, stosujemy mierzenie jakości doświadczenia użytkownika (QoE), co pozwala na ocenę, jak aplikacje są postrzegane przez użytkowników. Dzięki temu możemy optymalizować przesył ruchu, wykorzystując pojedyncze lub wielokrotne łącza internetowe, w zależności od potrzeb, z możliwością stosowania dedykowanych linii.

Ponadto, oferujemy również rozwiązania zapewniające niezbędne kopie zapasowe i połączenia awaryjne, wykorzystujące między innymi technologię 4G, co gwarantuje ciągłość działania usług nawet w przypadku awarii głównego połączenia.

W Kappa Data dbamy o to, aby nasze routery i technologie routingowe wspierały Twoją firmę nie tylko pod względem łączności, ale również pod kątem niezawodności i wydajności.

Nasi klienci

Kappa Data dostarcza produkty resellerom, integratorom systemów kompletacji, systemów wideomonitoringu, systemów kasjerskich i innych systemów. Natomiast klienci końcowi są kierowani do najbardziej odpowiedniego partnera referencyjnego.

Kappa Data organizuje również szkolenia pozwalające na osiągnięcie pożądanego poziomu usług lub certyfikacji.

Nasza metoda

Każdy partner jest wyjątkowy, więc odpowiednio dopasowujemy sposób naszej współpracy. Aby uzupełnić usługi naszych partnerów, Kappa Data może przeprowadzać pomiary na miejscu, badać problematyczne kwestie związane z Wi-Fi lub po prostu zapewnić dodatkową parę rąk do pracy w trudnym okresie. Kappa Data nie instaluje punktów dostępowych, lecz projektuje ich konfigurację i przeprowadza pomiary.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

Kappa Data is een betrouwbare aanbieder van cyberveiligheidsoplossingen en staat altijd paraat als we vragen of iets nodig hebben.
Echt een uitstekende partner die altijd op een respectvolle manier naar een oplossing zoekt en een hoogstaande dienstverlening biedt.
Kappa Data is een gespecialiseerde distributeur op mensenmaat.

Matias Consulting Group (MCG), Grégorio Matias

Our partners

Barracuda