Bezpieczeństwo IT

Małe i średnie firmy są stale narażone na ryzyko coraz bardziej zaawansowanych cyberataków. Przedsiębiorstwom często brakuje odpowiedniej wiedzy i zasobów, aby zapobiegać takim atakom lub szybko i skutecznie przywrócić prawidłowe działanie sieci po ich wystąpieniu.

Kappa Data dysponuje ekspercką wiedzą i potrzebnymi zasobami wewnętrznymi. Chętnie podzielimy się naszymi spostrzeżeniami, rozwiązaniami i wsparciem w zakresie optymalizacji IT i bezpieczeństwa sieci, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich klientów.

Kappa Data dostarcza rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, które umożliwiają bezpieczny zdalny dostęp, dostosowane zarówno do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, jak i większych firm – we współpracy z partnerami technologicznymi, takimi jak Pulse Secure, Barracuda, BlackBerry i LANCOM Systems. Znajdź tutaj swoje idealne rozwiązanie.

Hakerzy są zwykle o krok przed nami, więc ukierunkowane cyberataki stają się coraz bardziej powszechne. W rezultacie rośnie potrzeba właściwego dopasowania różnych komponentów bezpieczeństwa i upewnienia się, że komunikują się one ze sobą. W Kappa Data mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, więc dokładnie wiemy, jak osiągnąć te cele.

Bezpieczeństwo sieci to coś więcej niż tylko firewall. Przeczytaj więcej o kontroli dostępu do sieci (NAC) i bezpieczeństwie punktów końcowych zapewnianym przez Kappa Data tutaj!

Wat onze klanten zeggen

Kappa Data, “added value distributor” is uit de naam verdwenen maar de service is gebleven.”

Inter IT, Terah Lamont

Partnerzy

CATO
Barracuda