Kursy szkoleniowe

Czy masz wykształcenie techniczne lub handlowe i chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Sprawdź elastyczny zakres kursów szkoleniowych oferowanych przez Kappa Data! Podczas naszych krótkich kursów „crash-course” dzielimy się praktyczną wiedzą, poradami i spostrzeżeniami.

Kappa Data posiada doświadczonych pracowników, wysoce wykwalifikowanych techników oraz zespół przedsprzedażowy. Podczas naszych szkoleń IT możesz otwarcie zadać dowolne pytania i stać się certyfikowanym ekspertem od produktu. Chętnie Ci pomożemy.

Tam, gdzie jest to możliwe, Kappa Data działa również jako autoryzowany partner szkoleniowy dla naszych dostawców.

Wydarzenia – ostatnio zakończone

Certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01

Spotkanie online

Zapraszamy na certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01! Dowiesz się jak poprawnie wdrożyć i skonfigurować swoje urządzenie Barracuda, jak korzystać z narzędzi NG Admin i Control Center oraz jak szybko i efektywnie rozwiązywać problemy i analizować logi.

Skontaktuj się z nami

CATO Test Drive

Zapraszamy na CATO Test Drive! Pierwsze w Polsce warsztaty techniczne Hands-On skupiające się na funkcjonalnościach rozwiązania SASE od CATO Networks! Sprawdź co przygotowaliśmy!

Kappa Data Roadshow – Katowice

Zapraszamy na Kappa Data Roadshow! Drugie spotkanie z partnerami odbędzie się 17 listopada w Courtyard by Marriott Katowice. Nie może Cię zabraknąć! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.