Kursy szkoleniowe

Czy masz wykształcenie techniczne lub handlowe i chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Sprawdź elastyczny zakres kursów szkoleniowych oferowanych przez Kappa Data! Podczas naszych krótkich kursów „crash-course” dzielimy się praktyczną wiedzą, poradami i spostrzeżeniami.

Kappa Data posiada doświadczonych pracowników, wysoce wykwalifikowanych techników oraz zespół przedsprzedażowy. Podczas naszych szkoleń IT możesz otwarcie zadać dowolne pytania i stać się certyfikowanym ekspertem od produktu. Chętnie Ci pomożemy.

Tam, gdzie jest to możliwe, Kappa Data działa również jako autoryzowany partner szkoleniowy dla naszych dostawców.

Certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01

Spotkanie online

Zapraszamy na certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01! Dowiesz się jak poprawnie wdrożyć i skonfigurować swoje urządzenie Barracuda, jak korzystać z narzędzi NG Admin i Control Center oraz jak szybko i efektywnie rozwiązywać problemy i analizować logi.

Skontaktuj się z nami

Pomiary sieci Wi-Fi z Ekahau – webinar

Spotkanie online

Zapraszamy na webinar 'Pomiary sieci Wi-Fi z Ekahau'. Dowiesz się jak skutecznie projektować i rozwiązywać problemy podczas pomiarów i projektowania sieci bezprzewodowych.

Jak chronić strony internetowe i aplikacje przed atakami? Skuteczna zapora WAF do skonfigurowania w kilka minut

Spotkanie online

Zapraszamy na webinar 'Jak chronić strony internetowe i aplikacje przed atakami? Skuteczna zapora WAF do skonfigurowania w kilka minut'. Podczas webinaru omówimy przykładowe ataki na strony i aplikacje w Polsce, przeprowadzimy analizę ich przyczyn i skutków, a także powiemy jak skutecznie ochronić się przed zagrożeniami.