Rozwiązania Wi-Fi

Nasze rozwiązanie

Dla większości użytkowników Wi-Fi jest oczywistym sposobem łączenia się z internetem, dlatego silne i stabilne połączenia mają kluczowe znaczenie. jak Ty, jako integrator, możesz wprowadzić wartość dodaną do sieci bezprzewodowej użytkownika końcowego? Zarówno rodzaj punktów dostępowych, jak i sposób zarządzania nimi są w tym kontekście bardzo ważne. Zapytaj nas o radę!

Kappa Data z przyjemnością pomoże Ci w projektowaniu, konfiguracji i utrzymaniu sieci Wi-Fi. Posiadamy szeroką wiedzę techniczną oraz odpowiednie rozwiązania i narzędzia Wi-Fi, aby wesprzeć Ci na każdym etapie inwestycji.

Technologia nieustannie się rozwija, więc ciągle pojawiają się nowe rodzaje punktów dostępowych. Najpopularniejszym obecnie typem jest Wi-Fi 6, znany również jako 802.11ax. Tego typu urządzenia oferują zarówno najwyższą prędkość, jak i wydłużają żywotność baterii w urządzeniach mobilnych.

Pomagamy w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania Wi-Fi i wykonujemy wszystkie czynności, od pomiarów w terenie po pełną konfigurację urządzeń. Chętnie pomożemy Ci również we wdrożeniu systemu śledzenia lokalizacji w celu monitorowania położenia urządzeń, zasobów i osób.

Nasi klienci

Kappa Data dostarcza produkty resellerom, integratorom systemów kompletacji, systemów wideomonitoringu, systemów kasjerskich i innych systemów. Natomiast klienci końcowi są kierowani do najbardziej odpowiedniego partnera referencyjnego.

Kappa Data organizuje również szkolenia pozwalające na osiągnięcie pożądanego poziomu usług lub certyfikacji.

Nasza metoda

Każdy partner jest wyjątkowy, więc odpowiednio dopasowujemy sposób naszej współpracy. Aby uzupełnić usługi naszych partnerów, Kappa Data może przeprowadzać pomiary na miejscu, badać problematyczne kwestie związane z Wi-Fi lub po prostu zapewnić dodatkową parę rąk do pracy w trudnym okresie. Kappa Data nie instaluje punktów dostępowych, lecz projektuje ich konfigurację i przeprowadza pomiary.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

Iedereen kan hardware verkopen maar…
Kappa Data zijn technisch advies om het juiste aan te kopen, de perfecte technische after-sales ondersteuning en niet in het minste het superteam van Kappa Data, dat zijn de zaken die hen onderscheidt.
Sinds 2004 doen wij zaken met Kappa Data en zijn zij een deel van ons DNA. Firewall, Switchen, Wi-Fi en tal van andere producten; er is geen twijfel mogelijk waar wij die aankopen.

Mindiro, Marc Verjans

Partnerzy

CATO
Ekahau