Wydarzenia

Czy jako sprzedawca IT chcesz być na bieżąco informowany/a o najnowszych trendach technologicznych i programach naszych partnerów technologicznych w krajach Beneluksu? W takim razie z przyjemnością zaprosimy Cię do udziału w wydarzeniach networkingowych Kappa Data. Są one idealne do poszerzania swojej wiedzy i sieci kontaktów.

Niewiele sektorów zmienia się tak szybko jak branża technologiczna i IT, dlatego podczas naszych wydarzeń chętnie informujemy o trendach, nowościach, strategiach, zmianach w programach partnerskich i zakupowych itp. Możesz mieć też pewność, że nie wrócisz do domu głodny/a!

Nasze spotkania networkingowe są praktyczne i inspirujące. Przez cały dzień możesz spotykać się z naszymi partnerami i dostawcami oraz nawiązywać interesujące kontakty. Raz w roku organizujemy również duże wydarzenie networkingowe: Kappa Day. Nie przegap tego!

Przy okazji, nasze wydarzenia są w 100% darmowe i niezobowiązujące. Nie jesteś zobowiązany/a do zakupu czegokolwiek. Większość imprez odbywa się w naszym biurze, ale organizujemy również imprezy roadshow na terenie Polski i krajów Beneluksu. Śledź naszą stronę internetową, biuletyn i media społecznościowe, aby uzyskać najnowsze informacje.

Śniadanie z Kappa Data

Spotkanie online

Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia 'Virtual Roadshow - Śniadanie z Kappa Data'! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!