Wydarzenia

Czy jako sprzedawca IT chcesz być na bieżąco informowany/a o najnowszych trendach technologicznych i programach naszych partnerów technologicznych w krajach Beneluksu? W takim razie z przyjemnością zaprosimy Cię do udziału w wydarzeniach networkingowych Kappa Data. Są one idealne do poszerzania swojej wiedzy i sieci kontaktów.

Niewiele sektorów zmienia się tak szybko jak branża technologiczna i IT, dlatego podczas naszych wydarzeń chętnie informujemy o trendach, nowościach, strategiach, zmianach w programach partnerskich i zakupowych itp. Możesz mieć też pewność, że nie wrócisz do domu głodny/a!

Nasze spotkania networkingowe są praktyczne i inspirujące. Przez cały dzień możesz spotykać się z naszymi partnerami i dostawcami oraz nawiązywać interesujące kontakty. Raz w roku organizujemy również duże wydarzenie networkingowe: Kappa Day. Nie przegap tego!

Przy okazji, nasze wydarzenia są w 100% darmowe i niezobowiązujące. Nie jesteś zobowiązany/a do zakupu czegokolwiek. Większość imprez odbywa się w naszym biurze, ale organizujemy również imprezy roadshow na terenie Polski i krajów Beneluksu. Śledź naszą stronę internetową, biuletyn i media społecznościowe, aby uzyskać najnowsze informacje.

Wydarzenia – ostatnio zakończone

Certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01

Spotkanie online

Zapraszamy na certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01! Dowiesz się jak poprawnie wdrożyć i skonfigurować swoje urządzenie Barracuda, jak korzystać z narzędzi NG Admin i Control Center oraz jak szybko i efektywnie rozwiązywać problemy i analizować logi.

Skontaktuj się z nami

CATO Test Drive

Zapraszamy na CATO Test Drive! Pierwsze w Polsce warsztaty techniczne Hands-On skupiające się na funkcjonalnościach rozwiązania SASE od CATO Networks! Sprawdź co przygotowaliśmy!

Kappa Data Roadshow – Katowice

Zapraszamy na Kappa Data Roadshow! Drugie spotkanie z partnerami odbędzie się 17 listopada w Courtyard by Marriott Katowice. Nie może Cię zabraknąć! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.