Wydarzenia

Czy jako sprzedawca IT chcesz być na bieżąco informowany/a o najnowszych trendach technologicznych i programach naszych partnerów technologicznych w krajach Beneluksu? W takim razie z przyjemnością zaprosimy Cię do udziału w wydarzeniach networkingowych Kappa Data. Są one idealne do poszerzania swojej wiedzy i sieci kontaktów.

Niewiele sektorów zmienia się tak szybko jak branża technologiczna i IT, dlatego podczas naszych wydarzeń chętnie informujemy o trendach, nowościach, strategiach, zmianach w programach partnerskich i zakupowych itp. Możesz mieć też pewność, że nie wrócisz do domu głodny/a!

Nasze spotkania networkingowe są praktyczne i inspirujące. Przez cały dzień możesz spotykać się z naszymi partnerami i dostawcami oraz nawiązywać interesujące kontakty. Raz w roku organizujemy również duże wydarzenie networkingowe: Kappa Day. Nie przegap tego!

Przy okazji, nasze wydarzenia są w 100% darmowe i niezobowiązujące. Nie jesteś zobowiązany/a do zakupu czegokolwiek. Większość imprez odbywa się w naszym biurze, ale organizujemy również imprezy roadshow na terenie Polski i krajów Beneluksu. Śledź naszą stronę internetową, biuletyn i media społecznościowe, aby uzyskać najnowsze informacje.

CATO Networks – rozmawiamy technicznie i biznesowo

Spotkanie w Hotelu Indigo ul. Smolna 40, Warszawa

Zapraszamy na webinar poświecony tematyce SASE oraz produktom CATO Networks. W pierwszej części sesji prezentacja firmy, produkty i korzyści biznesowe ze współpracy z CATO. Druga sesja aspekty techniczne rozwiązań CATO, prezentacja demo.

Za darmo

Certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01

Spotkanie w aplikacji Microsoft Teams

Zapraszamy na certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01! Dowiesz się jak poprawnie wdrożyć i skonfigurować swoje urządzenie Barracuda, jak korzystać z narzędzi NG Admin i Control Center oraz jak szybko i efektywnie rozwiązywać problemy i analizować logi.

Skontaktuj się z nami