Wydarzenia

Czy jako sprzedawca IT chcesz być na bieżąco informowany/a o najnowszych trendach technologicznych i programach naszych partnerów technologicznych w krajach Beneluksu? W takim razie z przyjemnością zaprosimy Cię do udziału w wydarzeniach networkingowych Kappa Data. Są one idealne do poszerzania swojej wiedzy i sieci kontaktów.

Niewiele sektorów zmienia się tak szybko jak branża technologiczna i IT, dlatego podczas naszych wydarzeń chętnie informujemy o trendach, nowościach, strategiach, zmianach w programach partnerskich i zakupowych itp. Możesz mieć też pewność, że nie wrócisz do domu głodny/a!

Nasze spotkania networkingowe są praktyczne i inspirujące. Przez cały dzień możesz spotykać się z naszymi partnerami i dostawcami oraz nawiązywać interesujące kontakty. Raz w roku organizujemy również duże wydarzenie networkingowe: Kappa Day. Nie przegap tego!

Przy okazji, nasze wydarzenia są w 100% darmowe i niezobowiązujące. Nie jesteś zobowiązany/a do zakupu czegokolwiek. Większość imprez odbywa się w naszym biurze, ale organizujemy również imprezy roadshow na terenie Polski i krajów Beneluksu. Śledź naszą stronę internetową, biuletyn i media społecznościowe, aby uzyskać najnowsze informacje.

Webinar „Południe z CATO”

Spotkanie online

Zapraszamy na cykliczne wydarzenie, na którym ekspert SASE przybliży jak CATO Networks usprawnia i optymalizuje dostęp do aplikacji w chmurze.

Certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01

Spotkanie online

Zapraszamy na certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01! Dowiesz się jak poprawnie wdrożyć i skonfigurować swoje urządzenie Barracuda, jak korzystać z narzędzi NG Admin i Control Center oraz jak szybko i efektywnie rozwiązywać problemy i analizować logi.

Skontaktuj się z nami

Pomiary sieci Wi-Fi z Ekahau – webinar

Spotkanie online

Zapraszamy na webinar 'Pomiary sieci Wi-Fi z Ekahau'. Dowiesz się jak skutecznie projektować i rozwiązywać problemy podczas pomiarów i projektowania sieci bezprzewodowych.

Jak chronić strony internetowe i aplikacje przed atakami? Skuteczna zapora WAF do skonfigurowania w kilka minut

Spotkanie online

Zapraszamy na webinar 'Jak chronić strony internetowe i aplikacje przed atakami? Skuteczna zapora WAF do skonfigurowania w kilka minut'. Podczas webinaru omówimy przykładowe ataki na strony i aplikacje w Polsce, przeprowadzimy analizę ich przyczyn i skutków, a także powiemy jak skutecznie ochronić się przed zagrożeniami.