Ruckus Networks

Kto to jest?

CommScope Ruckus jest wiodącym graczem Wi-Fi z unikalną opatentowaną technologią

Co robi?

Przełączniki

Punkty dostępowe Wi-Fi

Raportowanie sieciowe

Networking IoT

Zalety?

Wysoka wydajność, elastyczność i niezawodność

Idealny do sieci wielogigabitowych i środowiskach o dużym zagęszczeniu

Unikalna technologia antenowa

Szeroki zakres punktów dostępowych Wi-Fi 6

Rozbudowane opcje zarządzania siecią

Kim jest CommScope Ruckus?

CommScope Ruckus przesuwa granice technologii komunikacyjnych, tworząc najbardziej zaawansowane sieci na świecie. Projektuje, produkuje, instaluje i wspiera infrastrukturę sprzętową i oprogramowanie, które umożliwiają naszemu cyfrowemu społeczeństwu interakcję i rozwój. Współpracując z klientami, rozwijają sieci szerokopasmowe, korporacyjne i bezprzewodowe, aby napędzać postęp i tworzyć trwałe połączenia.

W 2019 roku CommScope przejął firmę Ruckus. Ruckus dostarcza szeroką gamę wysokiej jakości wewnętrznych i zewnętrznych inteligentnych produktów Wi-Fi, odpowiednich dla MŚP i środowisk korporacyjnych.

Wykorzystując zaawansowaną technologię Wi-Fi, taką jak opatentowany Beamflex+, Ruckus zapewnia niezawodną łączność w środowiskach z wieloma jednoczesnymi użytkownikami.

Jakie rozwiązania oferuje CommScope Ruckus?

  • Przełączniki ICX: Elastyczna skalowalność i uproszczone zarządzanie

Rodzina przełączników Ruckus ICX firmy CommScope współpracuje ze sobą, aby uprościć konfigurację i zarządzanie siecią, zwiększyć bezpieczeństwo, zminimalizować rozwiązywanie problemów i ułatwić aktualizacje. Nieblokująca architektura o niskich opóźnieniach zapewnia doskonałą przepustowość dla najbardziej wymagających aplikacji.

  • Punkty dostępowe

Ruckus oferuje wewnętrzne i zewnętrzne bezprzewodowe punkty dostępowe, które pasują do niemal każdego budżetu, wymagań dotyczących wydajności lub scenariusza wdrożenia. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z dużym zagęszczeniem klientów, materiałami budowlanymi nieprzyjaznymi dla Wi-Fi, czy po prostu rosnącymi oczekiwaniami pracowników lub klientów, ich punkty dostępowe zapewniają bezpieczny, niezawodny dostęp bez względu na to, jak trudne jest środowisko.

  • Narzędzia do zarządzania siecią Ruckus

CommScope Ruckus® Cloud to konwergentna platforma do zarządzania siecią jako usługą, która umożliwia działowi IT dostarczanie wyjątkowych wrażeń użytkownikom. Dzięki RUCKUS Cloud „szczupłe” organizacje IT mogą łatwo udostępniać, zarządzać, optymalizować i rozwiązywać problemy z wysokowydajną siecią przewodową i bezprzewodową przedsiębiorstwa za pośrednictwem jednego pulpitu nawigacyjnego lub natywnej aplikacji mobilnej.

  • Wirtualny kontroler Smartzone

Jeśli chcesz zbudować w pełni wirtualny system zarządzania sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi w swoim centrum danych lub chmurze prywatnej, nie szukaj dalej. Jeśli potrzebujesz, aby był on zdolny do obsługi wielu dzierżawców w celu wsparcia Twojej działalności Networking-as-a-Service (NaaS) lub usług zarządzanych, jesteś we właściwym miejscu. Virtual SmartZone – High Scale (vSZ-H) to kontroler sieci klasy operatorskiej, który zapewnia elastyczność potrzebną do zarządzania złożonymi architekturami sieciowymi – i modelami biznesowymi – dla sieci o praktycznie dowolnej skali.