Profesjonalne projekty Wi-Fi

Nasze doświadczenie

Profesjonalne Wi-Fi

Od 12 lat realizujemy  sieci bezprzewodowe. Zawsze były one naszą siłą napędową. Od samego początku towarzyszą nam wysokiej klasy producenci związani z sieciami bezprzewodowymi Ekahau i Lancom Systems. Dzięki współpracy udało nam się zdobyć bogate doświadczenie , wiedzę specjalistyczną i umiejętności, które pozwalają nam stawić czoła każdemu wyzwaniu. Technologia cały czas rozwija się zarówno u naszych producentów jak i w naszej firmie.

Wireless Site Survey

Dokładne pomiary w lokalizacji klienta są bardzo ważne, aby sieć funkcjonowała jak najlepiej. Gdy po instalacji sieci okazuje się, że sieć nie działa najlepiej, najczęściej ponosimy dodatkowe koszty. Trzeba dokupić dodatkowe punkty dostępu, a potem je zainstalować i skonfigurować.

Wykorzystaj nasze doświadczenie w zakresie Wi-Fi i pozwól nam pomóc w bardziej złożonych projektach sieci bezprzewodowej.

Duże zagęszczenie, środowisko przemysłowe lub duże powierzchnie? Służymy Ci radą i pomocą.

Profesjonalna realizacja

Nasze pomiary przeprowadzane są przy użyciu oprogramowania Ekahau Software, lidera rynku w tej dziedzinie i zdecydowanie najlepszego z dostępnych narzędzi. Ponadto, nasi inżynierowie dysponują certyfikacją, aby realizować projekty Wi-Fi zgodnie z właściwą strategią. Tworzymy projekty i dobieramy odpowiednie anteny oraz uczymy jak je stosować.

Kompleksowe raporty

Po przeprowadzonym badaniu otrzymasz obszerny raport z mapami pokrycia i wszystkimi szczegółami dotyczącymi Twojej sieci Wi-Fi. Raport ten jest podstawą do ostatecznej realizacji projektu. Realizujemy też powykonawcze odbiory sieci i służymy naszym doświadczeniem, radą i pomocą.

Doświadczenie

Wraz z Ekahau możemy pochwalić się globalnymi  projektami realizowanymi dla największych globalnych firm / producentów różnych komponentów, części z różnych branż jak przemysł metalowy, branża medyczna, spożywcza czy edukacyjna. Realizowaliśmy projekty w całej Europie jaki i Azji u naszych wschodnich sąsiadów. Projekty tworzymy na produktach wszystkich dostawców Wi-Fi klasy premium. Hale produkcyjne, magazyny czy całe campusy. Zapytaj nas. Rozwiązujemy problemy jak i tworzymy sieci.

Metoda

Realizujemy projekty „AP  on a Stick” metodą predictive, hybrydową czy tylko passive survey w celu doradztwa.

Wypożyczenie kompletnego zestawu Ekahau

Zestaw przygotowany z Laptopa z zestawem 2x baterii, oprogramowanie Ekahau oraz Sidekicka możesz również wypożyczyć.

Ośrodek szkoleniowy

Nasz ośrodek szkoleniowy ma długą tradycję w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń z zakresu technologii Wi-Fi. Szkolenia te mogą być związane z producentami lub skupiać się wyłącznie na konkretnym typie sieci Wi-Fi.

Kappa Data oferuje kursy z certyfikacją i bez, a także szkolenia dostosowane do potrzeb Twojej organizacji. Kursy szkoleniowe mogą być organizowane w naszym ośrodku szkoleniowym lub w innym miejscu. Nasi szkoleniowcy mają praktyczne doświadczenie w korzystaniu z naszej gamy produktów, więc są doskonale przygotowani, by podzielić się swoją wiedzą.

Nasi klienci

Kappa Data dostarcza produkty resellerom, integratorom systemów kompletacji, systemów wideomonitoringu, systemów kasjerskich i innych. Natomiast klienci końcowi są kierowani do najbardziej odpowiedniego partnera referencyjnego.

Kappa Data organizuje również szkolenia pozwalające na osiągnięcie pożądanego poziomu usług lub certyfikacji.

Wi-Fi as a Service

Kappa Data udostępnia profesjonalne Wi-Fi w 2 formach:

  1. Użytkownik wynajmuje punkty dostępowe, w tym licencje i usługi, w modelu pay-as-you-grow (cena zależna od zakresu usług). Oznacza to brak inwestycji, co jest idealnym rozwiązaniem dla szybko rozwijających się firm!
  2. Inwestujesz w licencje, które pozwalają na centralne zarządzanie istniejącymi (lub nowymi) punktami dostępowymi w ramach tej samej platformy, co urządzenia wynajmowane.

Platforma w chmurze jest hostowana i utrzymywana przez Kappa Data. Twoim zadaniem jako resellera jest zarządzanie i konfigurowanie punktów dostępu.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera partnerów i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasz zespół techniczny i przedsprzedażowy są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi pomysłami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

Voor ons is Kappa Data niet alleen „een distri”, maar een echte Business Partner. Hun unieke combinatie van hoge technische skills, short-cycle interne organisatie en persoonelijke dienst maken van Kappa een troefkaart in ons bezit.

Turkoise, Alexis Aubry

Partnerzy

Ekahau