Wiedza z zakresu Wi-Fi

Nasze doświadczenie

Profesjonalne Wi-Fi

Sieci Wi-Fi od ponad 15 lat są nieodzownym elementem świata nowoczesnej telekomunikacji. Kappa Data związana jest z technologią bezprzewodową i wszystkiego, co jej towarzyszy równie długo.

Dzięki pozyskiwaniu przez lata wysokiej klasy producentów Wi-Fi, udało nam się zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam stawić czoła każdemu wyzwaniu. Technologia cały czas się rozwija, zarówno u naszych producentów, jak i w naszej firmie.

Pomiary

Dokładne pomiary w lokalizacji klienta są bardzo ważne, aby sieć funkcjonowała jak najlepiej. Frustrujące jest, gdy po instalacji okazuje się, że sieć nie działa najlepiej i trzeba dokupić dodatkowe punkty dostępu, a potem je zainstalować i skonfigurować. Kosztowna pomyłka…

Wykorzystaj nasze doświadczenie w zakresie Wi-Fi i pozwól nam pomóc w bardziej złożonych projektach sieci bezprzewodowej.

Duże zagęszczenie, środowisko przemysłowe lub duże powierzchnie? Służymy Ci radą i pomocą.

Profesjonalna realizacja

Nasze pomiary przeprowadzane są przy użyciu oprogramowania Ekahau Software, lidera rynku w tej dziedzinie i zdecydowanie najlepszego z dostępnych narzędzi. Ponadto, nasi inżynierowie dysponują certyfikacją, aby realizować projekty Wi-Fi zgodnie z właściwą strategią.

Kompleksowe raporty

Po przeprowadzonym badaniu otrzymasz obszerny raport z mapami pokrycia i wszystkimi szczegółami dotyczącymi Twojej sieci Wi-Fi. Raport ten jest podstawą do ostatecznej realizacji projektu.

Ośrodek szkoleniowy

Nasz ośrodek szkoleniowy ma długą tradycję w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń z zakresu technologii Wi-Fi. Szkolenia te mogą być związane z producentami lub skupiać się wyłącznie na konkretnym typie sieci Wi-Fi.

Kappa Data oferuje kursy z certyfikacją i bez, a także szkolenia dostosowane do potrzeb Twojej organizacji. Kursy szkoleniowe mogą być organizowane w naszym ośrodku szkoleniowym lub w innym miejscu. Nasi szkoleniowcy mają praktyczne doświadczenie w korzystaniu z naszej gamy produktów, więc są doskonale przygotowani, by podzielić się swoją wiedzą.

Nasi klienci

Kappa Data dostarcza produkty resellerom, integratorom systemów kompletacji, systemów wideomonitoringu, systemów kasjerskich i innych systemów. Natomiast klienci końcowi są kierowani do najbardziej odpowiedniego partnera referencyjnego.

Kappa Data organizuje również szkolenia pozwalające na osiągnięcie pożądanego poziomu usług lub certyfikacji.

Nasza metoda

Kappa Data udostępnia profesjonalne Wi-Fi w 2 formach:

  1. Użytkownik wynajmuje punkty dostępowe, w tym licencje i usługi, w modelu pay-as-you-grow (cena zależna od zakresu usług). Oznacza to brak inwestycji, co jest idealnym rozwiązaniem dla szybko rozwijających się firm!
  2. Inwestujesz w licencje, które pozwalają na centralne zarządzanie istniejącymi (lub nowymi) punktami dostępowymi w ramach tej samej platformy, co urządzenia wynajmowane.

Platforma w chmurze jest hostowana i utrzymywana przez Kappa Data. Twoim zadaniem jako resellera jest zarządzanie i konfigurowanie punktów dostępu.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

Voor ons is Kappa Data niet alleen „een distri”, maar een echte Business Partner. Hun unieke combinatie van hoge technische skills, short-cycle interne organisatie en persoonelijke dienst maken van Kappa een troefkaart in ons bezit.

Turkoise, Alexis Aubry

Partnerzy

Sorry, no posts matched your criteria.