BEZPIECZNY REGION

BEZPIECZNY REGION

I konferencja w Nowej Dębie- CYBERBEZPIECZEŃSTWO W TWOJEJ ORGANIZACJI

27.06.2024 o godz. 11:00 w Nowej Dębie odbyła się I Konferencja „Cyberbezpieczeństwo w Twojej Organizacji”. Wydarzenie przyciągnęło licznych uczestników, którzy z wielkim zainteresowaniem wysłuchali prezentacji naszych ekspertów.

Konferencja dzięki współpracy z Burmistrzem miasta i gminy Nowa Dęba odbyła się w Samorządowym Ośrodku Kultury.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział i aktywne uczestnictwo w dyskusjach. Wasze zaangażowanie i chęć zdobywania wiedzy są dla nas niezwykle cenne. Dzięki Wam, mogliśmy wspólnie stworzyć platformę do wymiany doświadczeń i pomysłów na temat cyberbezpieczeństwa.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do gospodarza wydarzenia, Pana Burmistrza Wiesława Ordona, za jego wsparcie i zaangażowanie w organizację konferencji. Dzięki jego inicjatywie i współpracy z Kappa Data, mogliśmy zrealizować to ważne przedsięwzięcie.

Prezentacje I Konferencji:
  • MarcinTynda, firma Efigo, który mówił o najnowszych trendach w cyberbezpieczeństwie
  • Mateusz Ossowski,  Barracuda, który podzielił się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi ochrony przed atakami phishingowymi
  • Sebastian Karnaś, Specjalista z Biura Informacji o Funduszach Europejskich, który omówił aktualne wsparcie finansowe na projekty związane z cyberbezpieczeństwem

 

Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i nawiązane kontakty przyczynią się do zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa w Państwa organizacjach. Już teraz zapraszamy na kolejne edycje konferencji, w których będziemy kontynuować naszą misję edukacyjną i wspierać lokalne przedsiębiorstwa w ich dążeniu do bezpiecznego funkcjonowania w cyfrowym świecie.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Nowa Dęba - bezpieczny region