Ładowanie Wydarzenia

« Wróć do wydarzeń

  • To wydarzenie minęło.

Śniadanie z Kappa Data

15 czerwca, 2023 @ 10:00 am - 11:30 am

Virtual Roadshow

Śniadanie z Kappa Data

Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia 'Virtual Roadshow – Śniadanie z Kappa Data”!

Spotkanie online odbędzie się 15 czerwca 2023 roku o godzinie 10:00. Każdy z uczestników otrzyma przed wydarzeniem specjalny pakiet śniadaniowy, który niewątpliwie umili czas spędzony z naszymi prelegentami.

Pierwszą prelekcję pt. „Wyzwania dla backupu w praktyce. Poznaj Barracuda Cloud-to-Cloud Backup” wraz z pokazem na żywo  poprowadzą: Mateusz Ossowski – CEE Channel Manager oraz Michał Zalewski – Sales Engineer, Barracuda Networks.

Podczas prelekcji uczestnicy przekonają się, że wystarczy 5 minut na konfigurację i rozpoczęcie automatycznego działania Barracuda Cloud-to-Cloud Backup oraz zobaczą jak wygodne i proste może być zarządzanie rozwiązaniem do przywracania danych Microsoft 365. Ekspert Barracuda w czasie pokazu na żywo zaprezentuje działanie narzędzi Incident Response oraz Impersonation Protection. Uczestnicy zobaczą w jaki sposób Barracuda wykrywa podejrzenie ataku mającego źródło w poczcie elektronicznej oraz przekonasz się, że niemal natychmiastowo eliminuje złośliwe wiadomości e-mail.

Kolejną prelekcję pt. „SD-WAN zgodny z RODO” poprowadzi Joanna Gajewska, ekspertka w dziedzinie rozwiązań firmy LANCOM Systems. Rozwiązanie SD-WAN od LANCOM oferuje ogromne korzyści, które przenoszą skalowalność, wydajność i bezpieczeństwo średnich i dużych firm na wyższy poziom.

Zapraszamy do rejestracji!

*ilość miejsc jest ograniczona

barracuda logo

Zarejestruj się już teraz !

Szczegóły

Data:
15 czerwca, 2023
Godzina:
10:00 am - 11:30 am
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Spotkanie online