Cato SASE Cloud zdobywa status „Leader” i „Outperformer” w GigaOm SD-WAN Radar Report

CATO leader sd-wan

Cato SASE Cloud zdobywa status „Leader” i „Outperformer” w GigaOm SD-WAN Radar Report

Cato Networks zostało nazwane „Liderem” i „Outperformerem” przez GigaOm w raporcie Radar for SD-WAN. Jest to pierwszy rok obecności w raporcie i już teraz znaleźli się na szczycie kręgu liderów, podkreślając siłę i dojrzałość Cato SD-WAN oraz pokazując znaczenie tego rozwiązania jako części szerszej oferty SASE.

Raport ocenia 20 znaczących dostawców SD-WAN, w tym Cisco, Fortinet, Versa Networks, Juniper, Palo Alto, VMware i innych. Spośród wszystkich tych dostawców SD-WAN, Cato Networks jest jedynym, który uzyskał ocenę Exceptional we wszystkich kluczowych kryteriach uznanych za wyróżniki wśród dostawców, jak również za podstawowe cechy, które klienci powinni wziąć pod uwagę porównując rozwiązania.

CATO GigaOm leader SD-WAN

Tylko Cato otrzymał ocenę „Wyjątkowy” we wszystkich kluczowych kryteriach GigaOm.

SD-WAN firmy Cato jest najłatwiejsze w utrzymaniu i skalowaniu

 

Raport podkreśla unikalne, oparte na chmurze podejście Cato do dostarczania SD-WAN jako prawdziwy wyróżnik, który sprawia, że definiowana programowo sieć rozległa jest łatwiejsza do utrzymania i skalowania dla potrzeb biznesowych.

„Cato SASE Cloud to konwergentna platforma cloud-native, łącząca zasoby sieciowe przedsiębiorstwa end-to-end w ramach bezpiecznej usługi globalnej” – czytamy w raporcie. „Dzięki przeniesieniu przetwarzania do chmury za pomocą krawędzi Cato Sockets, Cato SASE Cloud jest łatwiejszy w utrzymaniu i skalowaniu niż konkurencyjne rozwiązania, przy czym nowe możliwości są natychmiast dostępne. Wykorzystując rozwijającą się globalną sieć ponad 75 punktów dostępowych (SLA-backed network), Cato jest jedynym dostawcą, który obecnie łączy globalną prywatną sieć szkieletową ze swoją siecią SD-WAN. Ponadto Cato oferuje zarówno samodzielne rozwiązanie SD-WAN, jak i rozwiązanie security service edge – Cato SSE 360 – do zabezpieczania urządzeń SD-WAN innych firm.”

 

Cato jest silnym graczem platformowym z innowacjami

 

Raport umieszcza Cato jako jedynego dostawcę z silną „Platform Play” i „Innowacją” w funkcjach. Według raportu „Pozycja w kwadrancie Platform Play wskazuje, że dostawca posiada w pełni zintegrowane rozwiązanie – zbudowane od podstaw – na poziomie funkcjonalnym.” Raport dodatkowo uznaje Cato za Outperformer „w oparciu o szybkość innowacji w porównaniu do branży w ogóle.” GigaOm nazywa Cato „dostawcą, którego należy obserwować” ze względu na jego innowacyjność.

Przeczytaj raport GigaOm, aby przekonać się, dlaczego Cato SASE Cloud jest liderem wśród dostawców SD-WAN.

Chcesz dowiedzieć się więcej o cyberbezpieczeństwie oraz o sposobach na zabezpieczenie Twojej firmy? Skontaktuj się z nami!