Bezpieczeństwo sieci

Wiemy to, co możemy zmierzyć. Co wiesz o swojej sieci?

Nasze rozwiązanie

Zabezpieczenie swojej sieci wymaga czegoś więcej niż tylko zwykłego firewallla chroniącego jej obszar działania. Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby firewall umiał się komunikować również z innymi źródłami danych.

Przykłady obejmują połączenie kontroli dostępu do sieci (NAC) i zabezpieczenia punktów końcowych. Jeśli którekolwiek z tych rozwiązań wykryje niebezpieczne urządzenie lub użytkownika, zapora sieciowa zostanie o tym powiadomiona, dzięki czemu dane urządzenie lub użytkownik zostaną odizolowane od reszty sieci.

Nasi klienci

Kappa Data dostarcza produkty resellerom, integratorom systemów kompletacji, systemów wideomonitoringu, systemów kasjerskich i innych systemów. Natomiast klienci końcowi są kierowani do najbardziej odpowiedniego partnera referencyjnego.

Kappa Data organizuje również szkolenia pozwalające na osiągnięcie pożądanego poziomu usług lub certyfikacji.

Nasza metoda

Kontroler dostępu do sieci

Kontroler dostępu do sieci (NAC) to urządzenie, które kontroluje, kto lub co jest/nie jest dozwolone w sieci. Odpowiedni segment sieci jest przypisywany na podstawie szeregu parametrów. W przypadku nawet najmniejszego odstępstwa od normy (błąd programu antywirusowego, wykrycie niebezpiecznego ruchu na zaporze sieciowej itp.) urządzenie zostaje odłączone od sieci.

Dla każdego urządzenia przypisany jest profil, dzięki czemu każda forma manipulacji jest wykrywana w sposób natychmiastowy. Umożliwia to stałą kontrolę i zarządzanie każdym urządzeniem podłączonym do sieci przewodowo lub bezprzewodowo.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony  były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

KappaData is een betrouwbare leverancier. Je kan bij hen van A tot Z terecht. Ze staan je bij met raad en daad en helpen je steeds om de juiste oplossing te bekomen.

Sun4IT, Kris Vangeneugden

Partnerzy

CATO
Barracuda