CATO Networks

Kim jest?

Pionier rozwiązań SASE

Co robi?

Dostarcza rozwiązania architektury bezpieczeństwa sieci nowej generacji

Eliminacja złożoności, kosztów i ryzyka

Rozwiązanie - Single point

Zalety?

Bezpieczne i optymalne połączenie dowolnego użytkownika z dowolną aplikacją w dowolnym miejscu na świecie

Always ready for whatever comes next

Kim jest Cato Networks?

Cato jest pionierem w dziedzinie konwergencji sieci i bezpieczeństwa w chmurze. Zgodnie z wytycznymi Gartnera Secure Access Service Edge (SASE), wizją Cato jest dostarczanie bezpiecznej architektury sieciowej nowej generacji, która eliminuje złożoność, koszty i ryzyko związane z dotychczasowym podejściem IT opartym na rozproszonych rozwiązaniach punktowych. Dzięki Cato organizacje mogą bezpiecznie i optymalnie połączyć dowolnego użytkownika z dowolną aplikacją w dowolnym miejscu na świecie. Nasza architektura cloud-first umożliwia Cato szybkie wdrażanie nowych możliwości i utrzymywanie optymalnej postawy bezpieczeństwa, bez żadnego wysiłku ze strony zespołów IT. Dzięki Cato, Twoja organizacja IT i Twoja firma są gotowe na wszystko, co przyniesie przyszłość.

 

Co to jest SASE?

Secure Access Service Edge (SASE) to nowa kategoria technologii sieciowych dla przedsiębiorstw wprowadzona przez firmę Gartner w 2019 roku. SASE łączy funkcje sieci i punktowych rozwiązań bezpieczeństwa w ujednoliconą, globalną usługę w chmurze. Jest to architektoniczna transformacja sieci korporacyjnych i zabezpieczeń, która umożliwia działowi IT świadczenie holistycznych, zwinnych i adaptowalnych usług dla cyfrowego biznesu. Tym, co czyni SASE wyjątkowym, jest jego wpływ na transformację w wielu domenach IT.

Rozwiązywanie pojawiających się wyzwań biznesowych za pomocą rozwiązań punktowych prowadzi do powstawania silosów technicznych, których posiadanie i zarządzanie jest skomplikowane i kosztowne. Złożoność spowalnia IT i jego reakcję na potrzeby biznesowe. SASE zmienia ten paradygmat poprzez nową platformę sieciową i bezpieczeństwa, która jest oparta na tożsamości, natywna dla chmury, globalnie rozproszona i bezpiecznie łączy wszystkie krawędzie (WAN, chmurę, urządzenia mobilne i IoT).

SASE to konwergencja sieci i bezpieczeństwa, która optymalizuje wydajność dostępu, zmniejsza złożoność operacyjną i zwiększa poziom bezpieczeństwa w skali globalnej. Aby spełnić te kryteria, prawdziwe rozwiązanie SASE musi być zbudowane w oparciu o architekturę natywną i opartą na chmurze; być rozproszone globalnie w wielu punktach obecności (PoPs); oraz obsługiwać wszystkie krawędzie (lokalizacje, użytkowników, chmury i aplikacje).

Dzięki SASE przedsiębiorstwa mogą skrócić czas opracowywania nowych produktów, dostarczania ich na rynek oraz reagowania na zmiany warunków biznesowych lub otoczenia konkurencyjnego.