Bezpieczna łączność zdalna

Nasze rozwiązanie

Nowe aplikacje internetowe umożliwiają rozszerzenie sieci na terminale mobilne, telepracę i przesyłanie danych do chmury – mogą nie tylko przyspieszyć rozwój Twojego biznesu, ale również stanowić okazję dla hakerów. Bezpieczne połączenie jest koniecznością!

Kryzys Covid-19 sprawił, że potrzeba zdalnego dostępu stała się bardziej wyraźna, niż kiedykolwiek! Firma Kappa Data i jej sprzedawcy zapewnili tysiącom pracowników bezpieczne i wygodne rozwiązania do pracy z domu.

Kappa Data posiada szeroką gamę rozwiązań zabezpieczających, które gwarantują bezpieczny dostęp, dostosowanych zarówno do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, jak i większych firm. Współpracujemy w tym zakresie z partnerami technicznymi takimi jak Pulse Secure, Barracuda, BlackBerryJuniper Networks i LANCOM Systems.

Nasi klienci

Nasze rozwiązania w zakresie bezpiecznej łączności zdalnej są przeznaczone dla firm i pracowników, którzy regularnie pracują w domu lub logują się zdalnie do własnej sieci.

Skuteczne zarządzanie bezpieczeństwem VPN jest trudne, ale z przyjemnością podejmiemy się tego zadania, wykorzystując naszą wiedzę techniczną i formułę ccFLEX.

Nasza metoda

Sposób, w jaki ludzie pracują, stale się zmienia. Na przykład pandemia Covid-19 przyczyniła się do rozwoju telepracy. Doprowadziło to do tego, że ludzie sami szukają zasobów, często jednak zaniedbując bezpieczeństwo – wystarczy pomyśleć o tym, jak wymieniane są pliki, a nawet poufne informacje.

Kappa Data zawsze obserwuje rynek i upewnia się, że partnerzy są informowani o najnowszych technologiach i trendach rozwoju. Wdrażając je wspólnie z naszymi partnerami, pomagamy zapewnić bezpieczeństwo środowiska telepracy i pracy z domu. Towarzyszymy Ci w realizacji całego projektu dla klienta końcowego, od początku do końca.

Ponadto, jako certyfikowane centrum szkoleniowe, możemy również zapewnić porady, wskazówki i wsparcie dla całej gamy rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

Al meer dan 20 jaar een meer dan betrouwbare partner.

Snijders Compuservice, Jef Snijders

Partnerzy

CATO
Barracuda