Odkryj sekrety bezpieczeństwa maszyn wirtualnych!

Odkryj sekrety bezpieczeństwa maszyn wirtualnych!

Co warto wiedzieć

Maszyny wirtualne często uważane są za bezpieczniejsze niż tradycyjne serwery fizyczne, ale wciąż niosą ze sobą pewne ryzyko związane z bezpieczeństwem. Złośliwe oprogramowanie i ataki w środowisku wirtualnym mogą prowadzić do poważnych konsekwencji, nie wspominając już o specyficznych podatnościach, takich jak „VM escape” w środowiskach fizycznych. Jak zabezpieczyć dane przed utratą? Odpowiedź jest prosta…

Zapraszamy na nasze webinarium, które odbędzie się 7 maja o godzinie 10:00, poświęcone zintegrowanym rozwiązaniom backupu i odzyskiwania awaryjnego specjalnie dla maszyn wirtualnych. Podczas tego spotkania online dowiecie się Państwo o kluczowych aspektach zabezpieczania danych wirtualnych, zaawansowanych technikach tworzenia kopii zapasowych oraz efektywnych metodach odzyskiwania po awariach – wszystko to poparte studiami przypadku!

Dowiesz się również o korzyściach wynikających z zastosowania zintegrowanych systemów, które nie tylko zapewniają bezpieczeństwo danych, ale także zwiększają efektywność operacyjną w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń. Przedstawimy główne zalety integracji procesu tworzenia kopii zapasowych, które obejmują zarówno redukcję czasu przestoju, jak i kosztów operacyjnych.

Agenda:

  • Podstawy tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania dla maszyn wirtualnych
  • Podatności związane z korzystaniem z maszyn wirtualnych i jak je minimalizować
  • Korzyści zintegrowanych rozwiązań tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania awaryjnego – studium przypadku
  • Przedstawienie głównych zalet integracji procesu tworzenia kopii zapasowych dla maszyn wirtualnych

Nie przegapcie okazji, aby wzmocnić bezpieczeństwo swoich danych i odporność operacyjną! Zarejestrujcie się już teraz, aby zabezpieczyć swoje miejsce.