AccelTex

Kim jest?

AccelTex Solutions projektuje i produkuje produkty (anteny) i akcesoria dla sieci bezprzewodowych. AccelTex należy do grupy Hubbell.

Co robi?

Anteny Wi-FI pod każde rozwiązanie

Obudowy i uchwyty montażowe Atex

Zasilanie punktów dostępowych w pomiarach Site Survey

Rozwiązania PoE czy zasilanie solarne Wi-Fi

Zalety?

Ponad 20 lat doświadczenia w zakresie sieci bezprzewodowych

Szybki serwis

Urządzenia dopasowane pod każde rozwiązanie

Kim jest AccelTex?

Producent wszelkich komponentów do sieci bezprzewodowych.

Anteny do wszystkich producentów klasy premium. Potrzebujesz anten do Cisco, Meraki, Aruba, Extreme, Lancom Systems, Ruckus czy Mist? Anteny pod wszystkie rozwiązania MIMO z RPTNC, RPSMA czy zwykłą N. Zapytaj nas o rozwiązanie dobierzemy anteny pod twój projekt.

Obudowy do punktów dostępowych od rozwiązań dla stadionów po magazyny, produkcje. Specjalne obudowy z wbudowanymi antenami, obudowy ogrzewane i chłodzone, obudowy ATEX (Ex), do zabudowy w ścianie, podłodze, suficie; obudowy zamykane do zabudowy w suficie kasetonowym; specjalne pachołki na parkingi czy do parku, ogrodu do umieszczenia Wi-Fi.  Ochraniacze na punkty dostępowe.

Uchwyty montażowe dopasowane pod każde rozwiązanie. Montaż odpowiedniego kąta anteny. Montaż anteny oraz punktu dostępowego Wi-Fi w jednym miejscu. Uchwyty na sufit kasetonowy. Uchwyty dla każdej branży.

Rozwiązania solarne do zasilania punktów dostępowych oraz zasilanie Wireless Site Survey z którego korzystamy na co dzień.

AccelTex rozwiązuje złożone problemy związane z sieciami bezprzewodowymi dostarczając innowacyjne rozwiązania dopasowane do konkretnego środowiska.

Dobór rozwiązania pod projekt

Od koncepcji do dostawy, ściśle współpracujemy z naszymi klientami i partnerami w celu opracowania najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, które bezproblemowo integrują się z sieciami bezprzewodowymi, zapewniając solidne i niezawodne usługi Wi-Fi.