Xopero

Kim jest Xopero?

Xopero dostarcza nowoczesne rozwiązania do zabezpieczania danych przed ich utratą, skutkami ataków ransomware, awarii sprzętu i systemów.

Czym się specjalizuje?

Zabezpieczenie enpoint

Zabezpieczenie serwerów

Zabezpieczenie VMware

Zabezpieczenie Microsoft365

Zalety?

Kompleksowy specjalista - backup różnych środowisk

Partner biznesowy m.in. T-mobile, Orange, Asseco

Polski produkt zgodny z RODO

Współpraca wyłącznie z zaufanymi centrami danych

Kim jest Xopero?

Xopero to polska firma, która oferuje rozwiązania umożliwiające ochronę danych i tworzenie kopii zapasowych. Są one dostosowane do polskich wymogów prawnych — w tym przede wszystkim RODO. Pozwalają chronić środowisko wirtualne, chmurowe i aplikacje SaaS. Kompleksowość, intuicyjna obsługa i nieograniczone możliwości dotyczące przechowywania danych sprawiają, że opłaca się to małym, średnim, a nawet dużym firmom. To rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na bezpieczeństwie danych i ochronie efektów swojej pracy.

Dlaczego inwestycja w Xopero się opłaca?

Xopero gwarantuje:

  • możliwość regularnego wykonywania i testowania kopii zapasowych — nie musisz martwić się tym, że dane Twoich klientów, efekty pracy całego zespołu czy inne ważne dane zostaną utracone. Regularnie wykonywane kopie sprawią, że nawet w przypadku awarii sprzętu wciąż będziesz mieć dostęp do informacji,
  • bezpieczeństwo działań w chmurze — bezpieczna chmura Xopero sprawia, że nie musisz mieć fizycznego serwera, aby zarządzać kopiami zapasowymi. Dzięki temu ograniczysz koszty i uprościsz całą procedurę,
  • intuicyjną obsługę — interfejsy rozwiązań od firmy Xopero są dostosowane do potrzeb użytkowników. Mają uproszczony widok oraz gotowe plany, z których możesz korzystać,
  • możliwość przechowywania danych tam, gdzie chcesz — kopie zapasowe możesz przechowywać między innymi w NAN, SAN, chmurze publicznej lub prywatnej. W ten sposób dostosujesz specyfikę pracy do własnych potrzeb.

Kiedy warto skorzystać z rozwiązań Xopero? Gdy zależy Ci na regularnym tworzeniu bezpiecznych kopii zapasowych i chcesz szybko przywracać utracone dane w razie awarii. Sięgając po to rozwiązanie, zminimalizujesz ryzyko permanentnej utraty danych, a także związanych z tym niedogodności: naruszenia stabilności funkcjonowania firmy, utraty zaufania klientów oraz partnerów biznesowych czy złamania prawa dotyczącego ochrony danych osobowych. Nieprzewidziane sytuacje się zdarzają, dlatego warto się przed nimi chronić, sięgając po skuteczne narzędzia.

Zabezpieczenia od Xopero — endpoint i inne

Xopero oferuje następujące rodzaje zabezpieczeń:

  • endpoint,
  • zabezpieczenie serwerów,
  • VMware,
  • Microsoft365.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat wspomnianych rodzajów zabezpieczeń, dotyczące przede wszystkim zakresu ochrony, jaki zapewniają, systemów, z którymi współpracują czy możliwości lokalizacji tworzonych kopii zapasowych. Pomoże Ci to podjąć najlepszą decyzję dotyczącą tego, na jaką opcję się zdecydować, aby pozytywnie wpłynęła na bezpieczeństwo danych w Twojej firmie.

Zabezpieczenie endpoint

Szybki backup komputera i odzyskiwanie danych. Wirusy, ataki ransomware, błędy ludzkie, awarie i katastrofy naturalne — z takimi zagrożeniami mierzy się Twój sprzęt każdego dnia. Twórz kopie zapasowe urządzeń z systemem Windows, Mac i Linux — lokalnie lub w chmurze. W razie potrzeby odzyskiwanie danych zajmie chwilę.

Zabezpieczenie serwerów 

Na serwerach są przechowywane najważniejsze dane biznesowe — upewnij się, że błyskawicznie stworzysz szyfrowane kopie zapasowe danych z serwerów, zapiszesz je w wybranym magazynie (lokalnym lub chmurowym) a w razie potrzeby jeszcze szybciej przywrócisz pojedyncze pliki, aplikacje lub całe systemy.

Zabezpieczenie VMware

Najbardziej opłacalny backup VMware. Zabezpieczenie Twojego środowiska wirtualnego nie powinno być kosztowne ani skomplikowane. Bezagentowe Xopero ONE Backup & Recovery dla VMware vSphere spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego biznesu, a przy tym jest proste w obsłudze i ekonomiczne.

Zabezpieczenie Microsoft365

Kompletny backup Microsoft365. Zabezpiecz dane Exchange: wiadomości, załączniki, kontakty, zadania oraz pliki i foldery OneDrive swojej organizacji i nie obawiaj się ich utraty. Nielimitowana retencja pozwoli Ci przechowywać tyle kopii, ile chcesz, a granularne odtwarzanie — przywracać wszystkie lub wybrane zasoby w dowolny sposób.

Czy warto wdrożyć Xopero w swojej firmie? Zdecydowanie tak, jeśli zależy Ci na intuicyjnej obsłudze narzędzi zabezpieczających, a także ich kompleksowym działaniu. Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma, zadbaj o bezpieczeństwo danych i możliwość przechowywania ich w dostosowanym do tego miejscu. Rozwiązania Xopero są w tym zakresie niezawodne, sprawdzone i dostosowane do aktualnych wymogów technicznych i prawnych.