Usługi techniczne

Nasze doświadczenie

Jako dystrybutor z wartością dodaną, Kappa Data zawsze pracuje nad pogłębieniem swojej wiedzy na temat wszystkich swoich produktów, uzyskując efekt synergii z partnerami. Tam, gdzie jest to konieczne, możemy wspomóc naszego partnera i wesprzeć go w dążeniu do uzyskania jak największej satysfakcji klienta końcowego. Inżynierowie dysponujący certyfikacją techniczną są niezbędną częścią tego procesu. Pomogą Ci oni na każdym etapie procesu sprzedaży, wdrożenia i dalszych działań.

W Kappa Data działają 2 zespoły techniczne:

Przedsprzedaż: czy jesteś partnerem Kappa Data i chciałbyś uzyskać pomoc przy tworzeniu listy zestawów lub diagramów? Czy chciałbyś mieć dodatkowe wsparcie podczas wizyty klienta? A może potrzebujesz wsparcia przy przetargach lub prezentera podczas imprez dla klientów? Wszystkie te zadania możesz powierzyć naszemu zespołowi przedsprzedażowemu.

Wsparcie techniczne: Nasze wsparcie nie ustaje w momencie sprzedaży produktu. Zespół wsparcia technicznego pomoże Ci w instalacji, a Ty możesz się z nim skontaktować w przypadku kwestii technicznych. Zespół przeprowadza również badania w terenie zarówno pod kątem Wi-Fi, jak i Bluetooth.

Ta wiedza nie jest ograniczona do osoby wysłanej przez Kappa Data. Staramy się, aby każdy z naszych partnerów był wyposażony w niezbędną wiedzę do samodzielnej realizacji swoich projektów. Ten personel techniczny to te same osoby, które są odpowiedzialne za organizację oficjalnych i nieoficjalnych kursów szkoleniowych. Lata doświadczenia zawsze stanowią wartość dodaną, jeśli chodzi o przekazywanie wiedzy, dlatego Kappa Data jest dumna z jakości oferowanych kursów.

Nasi klienci

Nasze usługi techniczne są odpowiednie dla wszystkich partnerów Kappa Data, którzy potrzebują pomocy przy wdrażaniu produktów i rozwiązywaniu problemów, a także dla partnerów, którzy chcą przeprowadzić pomiary lub odbyć szkolenie.

Nasza metoda

Rozpoczynasz pracę z nowym produktem? Chwilowo brakuje Ci zasobów? Na etapie wdrożeń możesz tymczasowo zaangażować nasz zespół wsparcia. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Nie chodzi o to, abyś systematycznie zatrudniał naszych ekspertów technicznych do wdrożeń, ponieważ nie chcemy konkurować z naszymi partnerami. Parnerzy są ważni dla Kappa Data i z przyjemnością pomożemy Ci wszędzie tam, gdzie będziesz nas potrzebować.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

We werken graag samen met Kappa Data omwille van de persoonlijke aanpak. Bij Kappa Data denkt men mee vanuit onze beleving als IT integrator en helpt ons zo om meer toegevoegde waarde te brengen naar onze klanten.

Drive IT, Kristof Verhoeven

Partnerzy

Xopero logo
Ekahau
Barracuda