Koncepcja LANCOM Management Cloud (LMC)

LMC

Koncepcja LANCOM Management Cloud (LMC)

Czym jest LANCOM Management Cloud – LMC?

W pełni funkcjonalna sieć to serce każdego przedsiębiorstwa. A jednak jej instalacja i zarządzanie nią jest głęboko skomplikowane. Sytuację pogarsza brak wykwalifikowanych specjalistów, których trudno znaleźć. Jednocześnie konwencjonalna ręczna konfiguracja jest zadaniem czasochłonnym, podatnym na błędy i przez to bardzo kosztownym.

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby istniała inteligentna, wyższa instancja, która automatyzuje i kontroluje całą sieć z centralnej lokalizacji? Rodzaj hiperinteligencji, która łączy w sieć wszystkie kluczowe komponenty, dynamicznie reaguje na wszelkie nowe wymagania, a do tego jest bezpieczna. Brzmi to jak scenariusz przyszłości, ale nim nie jest.

Już teraz LANCOM Management Cloud (LMC) zapewnia hiperzintegrowane rozwiązanie. LMC to pierwszy na świecie w pełni zintegrowany system zarządzania, który inteligentnie organizuje, optymalizuje i kontroluje całą architekturę sieciową w obszarach WAN, LAN, WLAN i bezpieczeństwa.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii „definiowanej programowo”, wdrożenie zintegrowanej sieci jest drastycznie uproszczone, eliminując potrzebę ręcznej konfiguracji poszczególnych urządzeń.

System dynamicznie dostosowuje się do wymagań użytkownika, jest zorientowany na przyszłość i maksymalnie bezpieczny.

Korzyści LMC

Wykorzystując technologię definiowaną programowo, LANCOM Management Cloud zastępuje wcześniej ręczne konfiguracje poszczególnych urządzeń zautomatyzowaną siecią orkiestracji.

Oznacza to, że administrator musi jedynie określić warunki ramowe dla projektu sieci i polityki bezpieczeństwa.

Dzięki autokonfiguracji i wdrożeniu typu zero-touch, konfiguracja i wdrożenie są zautomatyzowane i wysoce bezpieczne. Złożone konfiguracje sieci, które wcześniej były zarezerwowane dla certyfikowanych ekspertów IT i wymagały dużego nakładu pracy ręcznej, zostają zredukowane do zaledwie kilku minut i kliknięć!

Zainteresowany? Zostaw kontakt do siebie. Zadzwonimy.

Tags:
,