Lancom

Kto to jest?

Ekspert w dziedzinie rozwiązań sieciowych i firewall dla sektora publicznego i prywatnego

Co robi?

Routery VPN/SD-WAN

Chmura zarządzająca Lancom

Zapory sieciowe

Wewnętrzne i zewnętrzne bezprzewodowe sieci LAN Przełączniki sieciowe

Zalety?

Niemiecka jakość

Wsparcie i hosting w Europie

Doskonała platforma do zarządzania chmurą

Kim jest LANCOM Systems?

LANCOM Systems jest producentem bezpiecznych, niezawodnych i przyszłościowych rozwiązań sieciowych (WAN, LAN, WLAN) oraz rozwiązań typu firewall dla sektora publicznego i prywatnego. Firma oferuje produkty dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych, a także operatorów telekomunikacyjnych. W każdym przypadku dostępne opcje są dostosowywane do indywidualnych potrzeb danego podmiotu. Są też bezpieczne i dopasowane do nowoczesnych technologii związanych z rozwiązaniami sieciowymi. Niezawodne narzędzia do budowy i rozbudowy sieci sprawiają, że LANCOM cieszy się uznaniem w całej Europie.

Jakie korzyści płyną ze współpracy z LANCOM Systems?

LANCOM jest wiarygodnym partnerem, który wyróżnia się dzięki długoterminowym strategiom, silnemu zaangażowaniu w swój kanał oraz wykwalifikowanemu zespołowi zarządzającemu. Korzystanie z jego narzędzi zapewnia:

  • dostęp do zaawansowanych rozwiązań sieciowych — umożliwiają one budowę wydajnych i niezawodnych sieci WAN, LAN i WLAN. Dzięki temu użytkownicy narzędzi mogą zapewnić klientom natychmiastowy i stabilny dostęp do zasobów,
  • bezpieczeństwo oparte na sprawdzonych narzędziach — wszystkie oferowane rozwiązania mają wdrożony szereg zabezpieczeń, takich jak VPN, filtrowanie ruchu czy autoryzowanie użytkowników,
  • skalowalność — rozwiązania LANCOM Systems można dostosować do aktualnych wymogów firmy. Ich rozbudowa jest szybka i nie generuje nadmiernych kosztów, a pozwala dopasować specyfikację techniczną rozwiązań sieciowych do zmieniających się wymagań,
  • sprawne zarządzanie — zaawansowane technologicznie oprogramowania umożliwiają centralne konfigurowanie, monitorowanie, optymalizowanie i diagnozowanie urządzeń podłączonych do sieci,
  • dostęp do zaawansowanych rozwiązań umożliwiających inteligentne zarządzanie ruchem w sieci — optymalizacja połączeń pozwala zadbać o najwyższą jakość świadczonych usług.

Na czym opiera się działalność LANCOM Systems? Najważniejsze priorytety to zaufanie klientów i ochrona ich sieci. Firma oferuje również doskonałą platformę do zarządzania chmurą, a także wsparcie i hosting w całej Europie.

Pomoc dla klientów oraz partnerów pozwala w maksymalny sposób wykorzystać potencjał oferowanych narzędzi, a także stale wdrażać aktualizacje i nowe rozwiązania. Ułatwia to adaptację usług do bieżących wyzwań.

Jakie rozwiązania od LANCOM Systems dostarczamy?

Systemy LANCOM sprawdzą się w różnych branżach oraz sektorach gospodarki. Sprostają nawet wysokim wymaganiom w zakresie budowy infrastruktury sieciowej. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat rozwiązań, jakie dostarczamy.

Routery VPN/SD-WAN

Zaawansowane technologicznie urządzenia umożliwiają tworzenie bezpiecznych połączeń, a także zintegrowane zarządzanie centralne ruchem w sieciach rozległych. W routerach zastosowano między innymi technologie związane z redundancją, zabezpieczaniem danych czy możliwością dostosowywania parametrów pracy urządzeń do aktualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Specyfikacja techniczna wpływa na stabilność pracy urządzeń oraz ich wysoką wydajność.

Chmura zarządzająca LANCOM

Chmura umożliwia zdalne zarządzanie urządzeniami sieciowymi, a także monitorowanie ich pracy. Dzięki niej administrator sieci może wygodnie sterować infrastrukturą, dostosowując tryb jej pracy do aktualnych potrzeb. Wszystko może odbywać się z dowolnego miejsca na świecie, poprzez użycie przeglądarki, w bezpieczny sposób. Chmura pozwala monitorować oraz diagnozować pracę urządzeń sieciowych.

Firewalle LANCOM

Firewalle skutecznie zabezpieczają sieć przed nieautoryzowanym dostępem, zagrożeniami z zewnątrz i cyberatakami. Monitorują ruch sieciowy, filtrują dane i decydują o ewentualnym blokowaniu niebezpiecznych połączeń. Administratorzy sieci mają możliwość definiowania zapory sieciowej, a także wprowadzania zmian, które pozwolą dostosować jej tryb pracy do polityki sieciowej danej organizacji.

Wewnętrzne i zewnętrzne bezprzewodowe sieci LAN, przełączniki sieciowe

Wewnętrzne i zewnętrzne bezprzewodowe sieci LAN umożliwiają wydajne, bezpieczne oraz skuteczne zarządzanie siecią. Wewnętrzne sieci działają w budynkach. Zapewniają dostęp do sieci i zasobów znajdujących się w danym obiekcie. Z kolei zewnętrzne bezprzewodowe sieci LAN działają na otwartych przestrzeniach, dając publiczny dostęp do internetu. Przełączniki sieciowe umożliwiają komunikację między różnymi urządzeniami w sieci. Mają zaawansowane funkcje, które pozwalają tworzyć wydajne, bezpieczne i niezawodne połączenia.

Rozwiązania LANCOM Systems są tworzone z myślą o potrzebach małych, średnich i dużych firm, organizacji oraz instytucji o charakterze publicznym. Pozwalają na skuteczne zarządzanie siecią, zwiększanie poziomu bezpieczeństwa danych, a także optymalizowanie sieci i dostosowywanie jej trybu działania do aktualnych wymogów.