Ruckus Networks teraz w ofercie Kappa Data

ExperTechno- Grupa Kappa Data Rozszerza swoją ofertę

Ruckus Networks teraz w ofercie Kappa Data

Nowa Deba, marzec 2024

Kappa Data Polska jest dystrybutorem Ruckus Networks w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 01.03.2024, Kappa Data Polska podpisała kontrakt dystrybucyjny z firmą Ruckus Wireless.

Joanna Gajewska, Managing Partner: „Poprzez nawiązanie współpracy z Ruckus Networks, Kappa Data dąży do jeszcze lepszego, niż dotychczas, wspierania Partnerów i Klientów obszarze sieci IT, przede wszystkim dostarczając rozwiązania dedykowane również do Klientów korporacyjnych.”

O Ruckus Networks
Ruckus Networks to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań sieciowych dla firm i instytucji. Produkty i usługi obejmują szeroki zakres technologii, takich jak sieci WLAN, zarządzanie sieciami oraz rozwiązania dla Internetu rzeczy (IoT). Firma jest znana z innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają szybką i niezawodną łączność w różnych środowiskach. Dzięki zaawansowanym technologiom i doświadczeniu w branży, Ruckus Networks jest liderem w dziedzinie infrastruktury sieciowej. Jeśli szukasz solidnego partnera do budowy i zarządzania siecią w swojej firmie, Ruckus Networks jest doskonałym wyborem.
O Kappa Data – dystrybutor VAD rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa
Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną i oferuje kompletne portfolio rozwiązań IoT, rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw małych i średnich firm. Za pośrednictwem swoich resellerów Kappa Data oferuje klientom końcowym rozwiązania w zakresie łączności, monitorowania, IoT, zarządzania i ochrony danych. Połączenie sił z Kappa Data gwarantuje doskonałą obsługę klienta, gruntowną wiedzę techniczną i innowacyjne produkty wysokiej jakości.
Kappa Data stawia na długoterminowe relacje z klientami.