Kursy i wydarzenia szkoleniowe

W Kappa Data wierzymy, że dzielenie się wiedzą ma niezwykle istotne znaczenie. Jesteś sprzedawcą i klientem i potrzebujesz doradztwa lub szkolenia, lub chcesz samemu wyspecjalizować się w określonej dziedzinie? Chętnie poinformujemy Cię i zainspirujemy dzięki naszym wydarzeniom, webinariom i szkoleniom.

Nasze kursy są dostępne w zakresie całego naszego portfolio, zarówno dla personelu handlowego, jak i technicznego. Nasze szkolenia odbywają się w ustalonych terminach lub na życzenie w naszych obiektach szkoleniowych lub w wybranym przez Państwa miejscu w Polsce.

Wiedza techniczna i bliskie relacje zawodowe? Są to dwa kluczowe warunki udanego partnerstwa. Im więcej wiesz o naszym portfolio, tym łatwiej możesz pozycjonować i instalować nasze rozwiązania. a także oferować dla nich wsparcie techniczne. Tu każdy zyskuje!

Kappa Data jest autoryzowanym centrum szkoleniowym dla większości dostawców w swoim portfolio. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniach, skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy.

Wiedza to klucz! Czy pracujesz w obszarze technicznym lub sprzedaży? Czy szukasz kursu podstawowego, czy czegoś bardziej zaawansowanego? Dowiedz się więcej o naszej elastycznej ofercie kursów szkoleniowych.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy w sposób nieformalny? Odwiedź nasze wydarzenia! Poznaj naszych partnerów, odkryj bieżące trendy i nowości oraz wzmocnij swoją sieć kontaktów.

Wszyscy przechodzimy do świata online! Kappa Data nie jest wyjątkiem. Oglądaj nasze webinaria gdzie i kiedy chcesz. Dzielimy się naszą wiedzą poprzez krótkie prezentacje informacyjne. Do zobaczenia wkrótce!

Śniadanie z Kappa Data

Spotkanie online

Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia 'Virtual Roadshow - Śniadanie z Kappa Data'! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!