Webinaria

Kappa Data organizuje praktyczne webinaria dla sprzedawców IT, a w razie potrzeby także dla klientów końcowych, w zakresie najnowszych technologii, nowych trendów i zagrożeń na rynku. Podczas naszych webinariów możesz dowiedzieć się, jak zrobić więcej za pomocą określonego rodzaju technologii.

Kappa Data rozwija się wraz ze swoimi dostawcami i klientami. Podczas naszych webinariów dzielimy się naszą szeroką wiedzą techniczną i handlową oraz wizją rozwoju, abyś mógł zacząć działać od razu! Nasze webinaria są prowadzone w języku polskim, niderlandzkim, francuskim lub angielskim.

W konstruktywnej, przystępnej atmosferze badamy i odpowiadamy na wszystkie Państwa pytania, nawet jeśli są one bardziej złożone i wymagają dalszych badań. Nasze webinaria są zazwyczaj otwarte dla publiczności, ale zasadniczo wstęp wymaga zaproszenia.

CATO Networks – rozmawiamy technicznie i biznesowo

Spotkanie w Hotelu Indigo ul. Smolna 40, Warszawa

Zapraszamy na webinar poświecony tematyce SASE oraz produktom CATO Networks. W pierwszej części sesji prezentacja firmy, produkty i korzyści biznesowe ze współpracy z CATO. Druga sesja aspekty techniczne rozwiązań CATO, prezentacja demo.

Za darmo