Webinaria

Kappa Data organizuje praktyczne webinaria dla sprzedawców IT, a w razie potrzeby także dla klientów końcowych, w zakresie najnowszych technologii, nowych trendów i zagrożeń na rynku. Podczas naszych webinariów możesz dowiedzieć się, jak zrobić więcej za pomocą określonego rodzaju technologii.

Kappa Data rozwija się wraz ze swoimi dostawcami i klientami. Podczas naszych webinariów dzielimy się naszą szeroką wiedzą techniczną i handlową oraz wizją rozwoju, abyś mógł zacząć działać od razu! Nasze webinaria są prowadzone w języku polskim, niderlandzkim, francuskim lub angielskim.

W konstruktywnej, przystępnej atmosferze badamy i odpowiadamy na wszystkie Państwa pytania, nawet jeśli są one bardziej złożone i wymagają dalszych badań. Nasze webinaria są zazwyczaj otwarte dla publiczności, ale zasadniczo wstęp wymaga zaproszenia.

Webinar „Południe z CATO”

Spotkanie online

Zapraszamy na cykliczne wydarzenie, na którym ekspert SASE przybliży jak CATO Networks usprawnia i optymalizuje dostęp do aplikacji w chmurze.

Pomiary sieci Wi-Fi z Ekahau – webinar

Spotkanie online

Zapraszamy na webinar 'Pomiary sieci Wi-Fi z Ekahau'. Dowiesz się jak skutecznie projektować i rozwiązywać problemy podczas pomiarów i projektowania sieci bezprzewodowych.

Jak chronić strony internetowe i aplikacje przed atakami? Skuteczna zapora WAF do skonfigurowania w kilka minut

Spotkanie online

Zapraszamy na webinar 'Jak chronić strony internetowe i aplikacje przed atakami? Skuteczna zapora WAF do skonfigurowania w kilka minut'. Podczas webinaru omówimy przykładowe ataki na strony i aplikacje w Polsce, przeprowadzimy analizę ich przyczyn i skutków, a także powiemy jak skutecznie ochronić się przed zagrożeniami.