Webinaria

Kappa Data organizuje praktyczne webinaria dla sprzedawców IT, a w razie potrzeby także dla klientów końcowych, w zakresie najnowszych technologii, nowych trendów i zagrożeń na rynku. Podczas naszych webinariów możesz dowiedzieć się, jak zrobić więcej za pomocą określonego rodzaju technologii.

Kappa Data rozwija się wraz ze swoimi dostawcami i klientami. Podczas naszych webinariów dzielimy się naszą szeroką wiedzą techniczną i handlową oraz wizją rozwoju, abyś mógł zacząć działać od razu! Nasze webinaria są prowadzone w języku polskim, niderlandzkim, francuskim lub angielskim.

W konstruktywnej, przystępnej atmosferze badamy i odpowiadamy na wszystkie Państwa pytania, nawet jeśli są one bardziej złożone i wymagają dalszych badań. Nasze webinaria są zazwyczaj otwarte dla publiczności, ale zasadniczo wstęp wymaga zaproszenia.

Wydarzenia – ostatnio zakończone

CATO Test Drive

Zapraszamy na CATO Test Drive! Pierwsze w Polsce warsztaty techniczne Hands-On skupiające się na funkcjonalnościach rozwiązania SASE od CATO Networks! Sprawdź co przygotowaliśmy!

Kappa Data Roadshow – Katowice

Zapraszamy na Kappa Data Roadshow! Drugie spotkanie z partnerami odbędzie się 17 listopada w Courtyard by Marriott Katowice. Nie może Cię zabraknąć! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Kappa Data Roadshow – Rzeszów

Zapraszamy na Kappa Data Roadshow! Pierwsze spotkanie z partnerami odbędzie się 16 listopada 20222 w Hotelu Rzeszów****. Nie może Cię zabraknąć! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.