Kursy i wydarzenia szkoleniowe

W Kappa Data wierzymy, że dzielenie się wiedzą ma niezwykle istotne znaczenie. Jesteś sprzedawcą i klientem i potrzebujesz doradztwa lub szkolenia, lub chcesz samemu wyspecjalizować się w określonej dziedzinie? Chętnie poinformujemy Cię i zainspirujemy dzięki naszym wydarzeniom, webinariom i szkoleniom.

Nasze kursy są dostępne w zakresie całego naszego portfolio, zarówno dla personelu handlowego, jak i technicznego. Nasze szkolenia odbywają się w ustalonych terminach lub na życzenie w naszych obiektach szkoleniowych lub w wybranym przez Państwa miejscu w Polsce.

Wiedza techniczna i bliskie relacje zawodowe? Są to dwa kluczowe warunki udanego partnerstwa. Im więcej wiesz o naszym portfolio, tym łatwiej możesz pozycjonować i instalować nasze rozwiązania. a także oferować dla nich wsparcie techniczne. Tu każdy zyskuje!

Kappa Data jest autoryzowanym centrum szkoleniowym dla większości dostawców w swoim portfolio. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniach, skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy.

Wiedza to klucz! Czy pracujesz w obszarze technicznym lub sprzedaży? Czy szukasz kursu podstawowego, czy czegoś bardziej zaawansowanego? Dowiedz się więcej o naszej elastycznej ofercie kursów szkoleniowych.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy w sposób nieformalny? Odwiedź nasze wydarzenia! Poznaj naszych partnerów, odkryj bieżące trendy i nowości oraz wzmocnij swoją sieć kontaktów.

Wszyscy przechodzimy do świata online! Kappa Data nie jest wyjątkiem. Oglądaj nasze webinaria gdzie i kiedy chcesz. Dzielimy się naszą wiedzą poprzez krótkie prezentacje informacyjne. Do zobaczenia wkrótce!

CATO Networks – rozmawiamy technicznie i biznesowo

Spotkanie w Hotelu Indigo ul. Smolna 40, Warszawa

Zapraszamy na webinar poświecony tematyce SASE oraz produktom CATO Networks. W pierwszej części sesji prezentacja firmy, produkty i korzyści biznesowe ze współpracy z CATO. Druga sesja aspekty techniczne rozwiązań CATO, prezentacja demo.

Za darmo

Certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01

Spotkanie w aplikacji Microsoft Teams

Zapraszamy na certyfikowane szkolenie Barracuda Cloud Generation Firewall CGF01! Dowiesz się jak poprawnie wdrożyć i skonfigurować swoje urządzenie Barracuda, jak korzystać z narzędzi NG Admin i Control Center oraz jak szybko i efektywnie rozwiązywać problemy i analizować logi.

Skontaktuj się z nami