Kopie zapasowe

Za każdym sprawnie działającym serwerem stoi wydajny system backupu

Nasze rozwiązanie

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, że dane muszą być przechowywane bezpiecznie. Sposób, w jaki to robisz, ma jednak ogromne znaczenie.

Pierwszym ważnym czynnikiem jest częstotliwość tworzenia kopii zapasowych. Możliwe są różne rozwiązania – od kopii tworzonych raz dziennie, aż po tworzenie obrazu zapasowego w czasie rzeczywistym, gdzie w razie wystąpienia problemu utraconych zostaje tylko kilka sekund. Warto również zastanowić się, gdzie przechowywane są dane. Można zabierać taśmowy nośnik danych z biura, lub przechowywanie wszystkich danych w chmurze.

Drugim ważnym czynnikiem jest to, jak szybko można przywrócić wszystkie dane po incydencie i umożliwić wszystkim powrót do pracy.

Nasi klienci

Kappa Data dostarcza produkty resellerom, integratorom systemów kompletacji, systemów wideomonitoringu, systemów kasjerskich i innych systemów. Natomiast klienci końcowi są kierowani do najbardziej odpowiedniego partnera referencyjnego.

Kappa Data organizuje również szkolenia pozwalające na osiągnięcie pożądanego poziomu usług lub certyfikacji.

Nasza metoda

Każdy partner jest wyjątkowy, więc odpowiednio dopasowujemy sposób naszej współpracy. Aby uzupełnić usługi naszych partnerów, Kappa Data może przeprowadzać pomiary na miejscu, badać problematyczne kwestie związane z Wi-Fi lub po prostu zapewnić dodatkową parę rąk do pracy w trudnym okresie. Kappa Data nie instaluje punktów dostępowych, lecz projektuje ich konfigurację i przeprowadza pomiary.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

Voor ons is Kappa Data niet alleen „een distri”, maar een echte Business Partner. Hun unieke combinatie van hoge technische skills, short-cycle interne organisatie en persoonelijke dienst maken van Kappa een troefkaart in ons bezit.

Turkoise, Alexis Aubry

Partnerzy

Xopero logo
Barracuda