Xopero Unified Protection

Xopero backup

Xopero Unified Protection

Xopero Unified Protection to wysoce wydajne urządzenie do backupu z gotowym rozwiązaniem Business Continuity i Disaster Recovery (BCDR), skutecznie zabezpieczające dowolną infrastrukturę IT przed skutkami ataków ransomware i awarii.

Urządzenie działa w modelu plug & play, co oznacza, że jest skonfigurowane i gotowe do pracy od razu po wpięciu do sieci. Łączy w sobie niezawodny system do backupu i wydajny storage. Dodatkowo zarządzane jest za pomocą dedykowanego systemu dla warstwy sprzętowo-programowej oraz konsoli centralnego zarządzania ochroną danych i politykami backupu.

Dzięki idealnej symbiozie sprzętu i systemu do backupu masz gwarancję wysokiej wydajności i niezawodności. Klient może skalować swój biznes bez limitu – w razie potrzeby po prostu dodajemy kolejne Xopero Unified Protection jako macierze dyskowe.

Xopero backup co chroni

Zabezpieczane
środowiska
bez limitu licencji

Użytkownicy mogą skorzystać z gotowego systemu Disaster Recovery i Business Continuity (BCDR), w tym z mechanizmów automatycznej odbudowy w przypadku awarii. Pozwala to na natychmiastowe przywracanie krytyczncyh danych i usług oraz na zachowanie ciągłości działania w przypadku awarii.

Dzięki replikacji oraz możliwości uruchomienia konsoli zarządzania w Xopero Cloud Storage użytkownik posiada gwarancję wysokiego SLA. Wystarczy, że dodamy kolejne magazyny danych, aby zachować ciągłość procesów backupu. Po naprawie usterki, możemy sprawnie wrócić do lokalnego wykonywania kopii, których cykliczność nie została naruszona.

Xopero spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa z usługą Backup Security Operation Center (Backup SOC) stworzoną po to, aby zdjąć z użytkownika odpowiedzialność za ochronę danych. Szereg funkcji security, dedykowany opiekun, cykliczne, testowe odtwarzanie, dostęp do regularnych szkoleń czy raporty na potrzeby compliance oraz Ransomware Protection i DR są gwarancją ciągłości działania biznesu.

Urządzenie do backupu Xopero Unified Protection dodatkowo oferuje:

 • Dowolną konfigurację backupu – – łatwe dostosowanie polityki tworzenia kopii zapasowych, tworzenie własnych planów backupu,
 • Kompresję backupu na źródle
 • Globalną deduplikację na źródle
 • Elastyczne wersjonowanie i nielimitowaną retencję
 • Replikację między wszystkimi rodzajami magazynów
 • Odtwarzanie danych między różnymi systemami (nawet o innych parametrach)
 • Instant Disaster Recovery
 • Przywracanie z konkretnego momentu w czasie
 • Webową konsolę centralnego zarządzania
 • Multi-tenancy – dodawanie ról i uprawnień
 • Łatwy monitoring
Kto korzysta z rozwiązań Xopero urządzenie do backupu

Chcesz dowiedzieć się więcej o cyberbezpieczeństwie oraz o sposobach na zabezpieczenie Twojej firmy? Skontaktuj się z nami!