Rozwiązania IoT

Świat zmienia się w miejsce, w którym każde urządzenie jest „cyfrowo” inteligentne i na stałe połączone z Internetem; gdzie technologie bezprzewodowe takie jak Bluetooth, Wi-Fi, UWB, LoRaWan, 4G czy nawet 5G łączą inteligentne urządzenia lub obiekty z usługami w chmurze. Informacje przechowywane centralnie w chmurze stają się coraz ważniejsze dla organizacji przy podejmowaniu ukierunkowanych decyzji. Dane te mogą być łączone, analizowane i wykorzystywane na przykład do ulepszania usług lub diagnozowania problemów w odpowiednim czasie. Kappa Data jest wyspecjalizowanym dystrybutorem różnych bezprzewodowych rozwiązań IoT dla firm.

Jeśli Twoja firma chciałaby korzystać z wiedzy o lokalizacji swoich zasobów, zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami do śledzenia lokalizacji.

ProxiPass jest rozwiązaniem Kappa Data służącym do monitorowania i mapowania dystansu społecznego pomiędzy ludźmi. Sprawdź je teraz!

Wat onze klanten zeggen

We werken graag samen met Kappa Data omwille van de persoonlijke aanpak. Bij Kappa Data denkt men mee vanuit onze beleving als IT integrator en helpt ons zo om meer toegevoegde waarde te brengen naar onze klanten.

Drive IT, Kristof Verhoeven

Partnerzy

Sorry, no posts matched your criteria.