Dystans społeczny

Narzędzie do śledzenia bliskości i dystansu społecznego dla firm

Nasze rozwiązanie

Kappa Data wprowadza na rynek ProxiPass: rozwiązanie to monitoruje i mapuje dystans społeczny. Rozwiązanie oparte jest na bramce IoT z interfejsem LoRaWan i kartą 4G.

Rozwiązanie ProxiPass składa się z komponentów sprzętowych oraz subskrypcji licencji, dla której opłaty są pobierane co miesiąc. Projekt rozpoczyna się od zestawu startowego zawierającego prywatną bramę LoRaWAN, która zapewni Twojej lokalizacji niezbędną infrastrukturę. Każdy zestaw startowy jest dostarczany standardowo z 10 identyfikatorami, które można rozszerzyć o pakiety po 10 sztuk. Wszystkie bramki i urządzenia śledzące identyfikatory są wstępnie skonfigurowane i połączone z osobistą aplikacją ProxiPass. Opcjonalnie można zrealizować również zarządzanie urządzeniami.

W dzisiejszych czasach, gdy społeczeństwo i świat biznesu coraz bardziej otwierają się po lockdownach związanych Covid-19, ważne jest, aby firmy mogły zapewnić niezbędne warunki bezpieczeństwa narzucone przez instytucje krajowe. Najważniejszym warunkiem jest upewnienie się, że ludzie przestrzegają zasad dystansu społecznego. Wiele firm ma trudności z zapewnieniem dystansu społecznego, ale ProxiPass oferuje odpowiednie rozwiązanie.

Nasi klienci

Kappa Data dostarcza produkty resellerom, integratorom systemów kompletacji, systemów wideomonitoringu, systemów kasjerskich i innych systemów. Natomiast klienci końcowi są kierowani do najbardziej odpowiedniego partnera referencyjnego.

Kappa Data organizuje również szkolenia pozwalające na osiągnięcie pożądanego poziomu usług lub certyfikacji.

Nasza metoda

Zrozumiałe jest, że musimy zachować dystans między sobą. Kappa Data dostarcza rozwiązania, które monitorują dystans społeczny, natychmiast ostrzegają zaangażowaną osobę, a następnie dostarczają listę kontaktów, które zainfekowana osoba naraziła na ryzyko. Jest to całkowicie zgodne z przepisami RODO i innymi regulacjami dotyczącymi prywatności.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

Kiezen voor Kappa Data is kiezen voor een snelle kwalitatieve dienstverlening, flexibiliteit en openheid. De korte communicatielijnen zorgen voor een snel antwoord op je vragen. Dit alles gecombineerd met het juiste portfolio maken van Kappa Data een betrouwbare partner waar je op kan bouwen.

Telenetgroup, Mark Scheers

Partnerzy

Sorry, no posts matched your criteria.