Cyber Security Awareness Program

Nasze kompetencje

Firma może posiadać najbardziej zaawansowane oprogramowanie zabezpieczające pocztę elektroniczną, ale jeśli cyberprzestępcy namierzą użytkownika, istnieje duże ryzyko, że od potencjalnej katastrofy finansowej będzie dzieliło Cię jedno kliknięcie myszką.

Łatwo popełnić błąd

Czy martwisz się, że Twoi pracownicy lub współpracownicy będą klikać pochopnie? Kappa Data zadba o to dzięki Programowi Świadomości Cyberbezpieczeństwa. Dobrze przeszkolony pracownik jest najlepszą obroną przed atakami phishingowymi, nawet jeśli są one skierowane do konkretnej osoby. Dlatego zainwestuj niezbędny czas i środki, aby nauczyć swoich pracowników, jak rozpoznawać phishing i jak sobie z nim radzić. Dzięki temu będą oni mogli odpowiednio reagować na zagrożenia i oszustwa, zapewniając bezpieczeństwo Twojej firmie.

Poznaj program podnoszenia świadomości w zakresie cyberbezpieczeństwa

Przeszkolimy Twoich pracowników, aby Twoja organizacja stała się w 100% odporna na phishing. Podczas wielu kampanii Twoi pracownicy będą musieli zmierzyć się z różnymi fałszywymi wiadomościami phishingowymi, dzięki czemu będziemy mogli dokładnie określić, gdzie są słabe punkty i przeprowadzić ukierunkowane szkolenie uświadamiające.

Niezależnie od wybranej formy, dostępne są również szkolenia uświadamiające dla użytkowników (jako opcja w ramach programu lub całkowicie oddzielnie).

Pełna obsługa

Czy wiesz już, jak będzie wyglądała Twoja następna kampania uświadamiająca w zakresie bezpieczeństwa? Wybierz kampanię e-mail, SMS, pocztę głosową i/lub kampanię na USB. Szkolenie składa się z różnych filmów online, które można uzupełnić o klasyczne szkolenie. Każdy projekt jest inny, dlatego oferujemy również kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Kickstart

Kappa Data może zająć się wszystkim za Ciebie. Możesz równie dobrze zrobić to sam. W tym przypadku zapewniamy solidne szkolenie na platformie, abyś mógł samodzielnie prowadzić kampanie Security Awareness. Uzyskaj przejrzysty obraz postępów w nauce swoich pracowników po każdej kampanii. Zapobiegaj sytuacjom, w których Twoi pracownicy stają się ofiarami ataków typu Phishing. Zapobiegać naturalnie lepiej niż stanąć przed faktem dokonanym!

PHaaS

Czy usługa dostosowana do indywidualnych potrzeb jest zbyt dużym obciążeniem i czy wolałbyś, aby była ona mało widoczna? Nasza usługa Phishing as a Service działa w oparciu o kampanie skierowane na rynek lokalny, dobre dla każdej małej i średniej firmy. Ta usługa typu „wszystko w jednym” jest niezależna i nie wymaga żadnych dodatkowych licencji.

Korzyści

Rozpocznij działalność samodzielnie lub zdecyduj się na całkowity outsourcing

Kampania dostosowana do potrzeb i wymagań Twojej organizacji

Zdecyduj, które elementy będą obsługiwane: e-mail, SMS, poczta głosowa i/lub USB.

Okresowa ocena i dostosowanie

Proces ciągły, w którym centralną rolę odgrywa siła powtórzeń

Uzyskaj wgląd w to, jak pracownicy radzą sobie z różnymi formami phishingu

Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowej usłudze Cyber Security, napisz do nas i pobierz skróconą wersję rozwiązania oraz specyfikację rozwiązania. Nie stań się ofiarą cyberbezpieczeństwa.

 

Dlaczego Kappa Data?

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera partnerów i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi pomysłami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Co mówią nasi klienci

„[Barracuda Email Protection] zapewnia najwyższej klasy usługi szkoleniowe w zakresie świadomości bezpieczeństwa. Platforma była łatwa do wdrożenia i łatwa w użyciu. Produkt jest bardzo elastyczny i umożliwia wprowadzanie zmian na bieżąco. Poleciłbym ten produkt wszystkim moim kolegom.”

Wiceprezes ds. finansowych

Nasi partnerzy

Barracuda