Śledzenie lokalizacji w czasie rzeczywistym

Zwiększ wydajność swojej firmy dzięki rozwiązaniom lokalizacyjnym działającym w czasie rzeczywistym

Nasze rozwiązanie

Kappa Data dostarcza produkty Pozyx Enterprise,

które są przeznaczone do dużych instalacji. System pozycjonowania składa się z 3 głównych elementów:

  • Sieć kotwic i znaczników: Sieć ta składa się z dwóch typów urządzeń: znaczniki (tags) i kotwice (anchors). Znacznikiem jest urządzenie mobilne, którego położenie chcemy śledzić. Kotwica to urządzenie znajdujące się w stałym, znanym położeniu.
  • Brama lokalna: Urządzenie to pełni rolę serwera pozycjonującego i łączy się z kotwicami poprzez sieć Ethernet. Zbiera on wszystkie dane otrzymane z kotwic i przekształca je w dane lokalizacyjne. Po podłączeniu do bramy, możesz otrzymywać dane pozycjonowania w czasie rzeczywistym.
  • Aplikacja internetowa Pozyx: Aplikacja internetowa jest wizualnym interfejsem do konfiguracji i diagnostyki systemu Pozyx. Może być uruchamiana lokalnie z samej bramki lub z chmury Pozyx.

Wykorzystując elementy jak API (interfejsy programowania aplikacji), platformy takie jak Salesforce zapewniają, że informacje z IoT są rejestrowane bezpośrednio w systemach CRM, ERP i innych systemach oprogramowania, dzięki czemu ich wartość może być wykorzystana w sposób maksymalny. Informacje są wtedy dostępne wszędzie: na komputerach, smartfonach i innych urządzeniach mobilnych.

Nasi klienci

Partnerzy IoT nie zawsze wywodzą się z sektora ICT. Instalatorzy HVAC, firmy zajmujące się elektrycznością i okablowaniem oraz grupy budowlane mogą również zwrócić się do nas, o ile zajmują się sprzedażą tych materiałów swoim klientom.

Nasza metoda

(I) IoT to szerokie pojęcie. Istnieje strona „przemysłowa”, czyli sieć OT, obejmująca takie aspekty jak segmentacja, szyny DIN, wbudowany sprzęt do zapewnienia bezpiecznego połączenia itp. Następnie mamy do czynienia ze stroną „ogólną”, po której znajdują się urządzenia takie jak ekspresy do kawy, radia itp., które są również używane w sieciach korporacyjnych. W wielu przypadkach w sieci zainstalowane są również urządzenia od dostawcy lub partnera, które łączą się z centralną lokalizacją. W każdym przypadku szukamy najlepszego rozwiązania.
Wszystko, co związane z lokalizacją wewnątrz budynków, określamy również jako IoT. Czy chcesz mieć coś w rodzaju GPS, który będzie działał w budynkach? A może próbujesz znaleźć jakiś przedmiot/zasób w swojej firmie? Może masz klienta z magazynem, w którym przydałaby się dokładna informacja, gdzie coś się znajduje, łącznie z informacją o wysokości.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

I am easily statisfied, with the very best.

Orange Cyberdefense, Rik VanHerck

Partnerzy

Sorry, no posts matched your criteria.