Bezpieczeństwo związane z zarządzaniem firewallem

Nasze doświadczenie

Czy chcesz chronić sieci swoich klientów oraz swoje procesy przed zagrożeniami z sieci? Platforma zarządzania firewallami ccFLEX firmy Kappa Data, we współpracy z Barracuda Networks, pozwoli Ci spać spokojnie. Niespotykane bezpieczeństwo, łączność i automatyzacja!

Dzięki naszej platformie możesz dostarczać, zarządzać, kontrolować, monitorować i utrzymywać swoje firewalle Barracuda CloudGen w prosty i elastyczny sposób, dostępny jako usługa. Oferujemy równieżdodatkowe usługi, aby dobrze przygotować Cię na nagłe wypadki.

ccFLEX firmy Kappa Data to rozbudowane rozwiązanie zarządzanego firewalla, które bazuje na istniejącym rozwiązaniu CC-Hosted.

Wielu partnerów Barracuda Networks w Polsce zna i oferuje rozwiązanie CC-Hosted, które Kappa Data zbudowała wokół Barracuda Control Center. Aby zapewnić inteligentne połączenia między biurami i  bezpieczeństwo w każdym biurze lub urządzeniu, najlepiej jest zarządzać nimi z centralnego punktu.

Kappa Data utrzymuje Control Center i udostępnia je w modelu abonamentowym, dzięki czemu każdy reseller i użytkownik końcowy może sobie pozwolić na dostęp do niego.

Usługa ta obejmuje obecnie ponad 2500 firewalli i osiągnęła sukces, dzięki wartości dodanej dostarczanej przez Kappa Data.

Ponadto Kappa Data oferuje wiele dodatkowych usług:

  • Kappa Data wykorzystuje rozwiązanie OneLogin do zarządzania tożsamością i dostępem. Umożliwia ono bezpieczne i łatwe logowanie na tej i wszystkich innych platformach Kappa Data.
  • Dzięki naszemu narzędziu do monitorowania, każdy użytkownik rozwiązania może śledzić swoje urządzenia i licencje.
  • Na życzenie zapewniamy również automatyczne aktualizacje oprogramowania sprzętowego, dzięki czemu firewalle zawsze mają najbardziej aktualne zabezpieczenia i najnowsze funkcje.
  • Jeśli firewall zawiedzie lub potrzebujesz dodatkowej pomocy jako reseller, możesz polegać na Kappa Data w przypadku różnego rodzaju interwencji.

Nasi klienci

Czy chcesz monitorować bezpieczeństwo sieci wszystkich swoich klientów z poziomu jednej, wygodnej platformy do zarządzania firewallami? Jeśli tak, to CC-Hosted jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Jesteś partnerem MSP, czy wolisz ograniczyć się do centralnego zarządzania wszystkimi swoimi klientami? A może wolisz zlecać proste, nieskomplikowane prace podmiotom zewnętrznym?

Dzięki elastyczności CC-Hosted wszystkie te opcje są możliwe, włącznie z ich połączeniem.

CC-Hosted jest w całości oparty na Barracuda.

Nasza metoda

Czy jesteś zainteresowany/a CC-Hosted? W takim wypadku możesz kupić lub wynająć firewall i aktywować niezbędne licencje za pośrednictwem platformy zarządzania zaporą. Płacisz tylko za to, czego używasz w ramach platformy.

Masz wtedy prawo do bardzo szybkiego rozpatrzenia reklamacji w przypadku usterek i interwencji technicznych przy instalacji lub pomocy przy naprawie.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

Kappa Data is een betrouwbare aanbieder van cyberveiligheidsoplossingen en staat altijd paraat als we vragen of iets nodig hebben.
Echt een uitstekende partner die altijd op een respectvolle manier naar een oplossing zoekt en een hoogstaande dienstverlening biedt.
Kappa Data is een gespecialiseerde distributeur op mensenmaat.

Matias Consulting Group (MCG), Grégorio Matias

Partnerzy

Barracuda