Generowanie leadów

Nasze doświadczenie

Czy chcesz przyciągnąć więcej potencjalnych klientów dzięki ukierunkowanym kampaniom sprzedażowym i content marketingowym? Nasi eksperci od przyciągania leadów z chęcią podejmą z Tobą współpracę, aby wspólnie dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów.

Kappa Data może dostarczyć Ci kompletny pakiet do generowania leadów. Wspólnie ustalamy cele w zakresie pozyskiwania leadów i określamy sposób sprzedaży, a następnie definiujemy bazę danych i zamieniamy te kontakty na konkretne leady. Kampanie tego typu są wysoko oceniane przez naszych sprzedawców i zaowocowały już wieloma ciekawymi projektami.

Nasi klienci

Czy jesteś jednym z resellerów, dostawców lub klientów Kappa Data i chcesz generować więcej leadów i uzyskiwać lepsze wyniki sprzedaży? Wtedy nasza usługa przyciągania leadów będzie dla Ciebie idealna! Pomożemy Ci określić i osiągnąć Twoje cele.

Kappa Data organizuje szereg kampanii marketingowych i sprzedażowych, które mogą być stosowane doraźnie lub dostosowane do Twoich potrzeb. Zawsze stawiamy na najnowocześniejsze narzędzia i najlepsze praktyki. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasza metoda

Czy bierzesz pod uwagę wszystkie aspekty przyciągania leadów? Chętnie Ci pomożemy:

  1. Wspólnie określimy Twoje cele.
  2. Zdefiniujemy istotne grupy docelowe, media i kanały.
  3. Wspólnie stworzymy odpowiednie treści.
  4. Ty sprawdzisz, czy ostateczny projekt odpowiada Twoim potrzebom.
  5. Rozpoczniemy kampanię.

Będziemy monitorować jej wyniki i w razie potrzeby będziemy ją optymalizować.

Nasze filary

Wiedza techniczna

Kappa Data wspiera sprzedawców i klientów poprzez wszechstronną wiedzę techniczną, szkolenia i doradztwo. Nasze zespoły techniczne i przedsprzedażowe są zawsze do Twojej dyspozycji!

Indywidualne podejście

W Kappa Data możesz liczyć na profesjonalne podejście: od szybkich wycen po prezentacje PoC i przyjazną obsługę klienta ze stałym zespołem kontaktowym. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Doskonała obsługa

Kappa Data jest dystrybutorem z wartością dodaną, który dzieli się z Tobą swoimi przemyśleniami w celu wypracowania wspólnych rozwiązań. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zaangażowane strony były zadowolone ze współpracy.

Wat onze klanten zeggen

Al jarenlang hebben wij een bijzonder kwalitatieve partnership met Kappa Data. De samenwerking verloopt uitstekend, mede door de goede productkennis van het Kappa Data team, de tijdige leveringen en spoedige feedback op dringende aanvragen. Een absolute aanrader!

Infradata Group, Maxine Meeussen

Partnerzy

Barracuda