Rozwiązania

Ups! Strona lub link, który chciałeś/aś odwiedzić jest nieprawidłowy lub już nie działa. Jeśli Twoje pytanie jest pilne, nie wahaj się skontaktować z nami, a my chętnie Ci pomożemy. Poniżej możesz zapoznać się z naszymi najnowszymi publikacjami oraz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w zakresie rozwiązań i usług sieciowych, bezpieczeństwa IT oraz IoT.

Rozwiązania

Większość firm potrzebuje dobrej infrastruktury sieciowej. Dostarczamy wszystkie nasze rozwiązania sieciowe wraz z odpowiednim sprzętem, oprogramowaniem i wsparciem technicznym dla Twojej firmy lub klientów. Znajdź tutaj swoje idealne rozwiązanie.

Digitale aanvallen kunnen operationele, financiële en imagoschade berokkenen.

Ataki cyfrowe powodują szkody operacyjne, finansowe i wizerunkowe, dlatego firewalle, routery i przełączniki sieciowe muszą zapewniać profesjonalną ochronę. Nasze produkty z zakresu bezpieczeństwa sieciowego są również łatwe w zarządzaniu i konfiguracji. Tutaj znajduje się ich zestawienie.

IoT

Coraz więcej urządzeń jest podłączonych do Internetu, co umożliwia im wymianę danych i komunikację między sobą bez udziału człowieka. Kappa Data dostarcza rozwiązania i usługi IoT, od wsparcia przedsprzedażowego i projektowania po usługi posprzedażne.

Wiedza

Chcesz czerpać wszystkie korzyści z bezprzewodowej sieci Wi-Fi, bez towarzyszących jej często kłopotów i problemów? A może chcesz mieć sieć, która będzie skalowalna w miarę wzrostu i potrzeb Twojej firmy? Kappa Data dysponuje specjalistami, którzy wiedzą, rozwiązać Twój problem.

Czy chcesz chronić swoich klientów przed zagrożeniami z sieci? Zapoznaj się z naszą platformą zarządzania ccFLEX, oferowaną we współpracy z firmą Barracuda Networks. Unikalna ochrona.

Czy chcesz mieć więcej leadów? Czy chcesz uruchomić ukierunkowane kampanie marketingowe i sprzedażowe? Nasi eksperci od leadów z przyjemnością Ci pomogą. Razem pomożemy większej liczbie klientów.

Jesteś sprzedawcą i chcesz uzyskać pomoc we wdrożeniu naszych produktów lub rozwiązaniu problemów? Czy jesteś zainteresowany uczestnictwem w kursie? Nasze zespoły techniczne z przyjemnością Ci pomogą.

Aktualizacje