Kim jest Whalebone?

Whalebone zapewnia bezpieczeństwo DNS w czasie rzeczywistym dla operatorów telekomunikacyjnych, dostawców usług internetowych, przedsiębiorstw i instytucji na całym świecie, chroniąc użytkowników Internetu przed cyberzagrożeniami dzięki połączeniu inteligencji zagrożeń i uczenia maszynowego.

W czym się specjalizuje?

Bezpieczeństwo DNS

Bezpieczeństwo przedsiębiorstw na poziomie sieciowym

Threat Intelligence

DNS resolver

Zalety?

Ochrona na poziomie sieci, bez konieczności instalowania oprogramowania

Ochrona przed zagrożeniami, których nie zapewniają rozwiązania dla punktów końcowych

Szybka integracja i 100% wdrożenie w ciągu kilku godzin

Firma z UE, której zaufały takie firmy jak Komisja Europejska, O2, Panasonic i inne

Radykalnie rozszerz swoją granicę bezpieczeństwa cybernetycznego dzięki nowej generacji obrony

Przekazuj swój ruch do on-premise DNS resolver, który chroni przed cybernetycznymi zagrożeniami. Whalebone Immunity rozwiązuje Twój standardowy ruch DNS i filtruje ten złośliwy. Dzięki temu uzyskujesz doskonałe bezpieczeństwo na poziomie sieci, bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania na urządzeniach użytkowników.

Zapobiegaj szkodom spowodowanym przez ataki lub lekkomyślność

Immunity zatrzymuje szkodliwy ruch i blokuje użytkownikom dostęp do złośliwych domen (skutecznie zapobiega atakom phishingowym i innym zagrożeniom socjotechnicznym, które umykają antywirusom i firewallom). Uzyskaj pełną kontrolę nad DNS, bezcenne spostrzeżenia i ochronę tożsamości.

Chroń wszystkie urządzenia, w tym IoT, telefony i inne.

Immunity chroni wszystkie urządzenia podłączone do sieci, w tym telefony komórkowe a także urządzenia IoT takie jak routery, drukarki czy maszyny CNC, które są trudne lub niemożliwe do zabezpieczenia za pomocą innych rozwiązań.

Ochrona i nieskazitelny wgląd w Twoją sieć

Bądź o krok przed cyberprzestępcami dzięki opartej na AI inteligencji zagrożeń w czasie rzeczywistym, wyszkolonej na ogromnych danych pochodzących z międzynarodowych sieci telekomunikacyjnych. Jeśli zdarzy się coś podejrzanego, wiesz dokładnie, na którym urządzeniu doszło do incydentu.

Oszczędzaj swój czas i zasoby

Skorzystaj z precyzyjnego wdrożenia i bezproblemowej integracji API z Twoimi systemami. Ogranicz czas potrzebny na konserwację i skup się na tym, co ważne. Rozwiązanie on-premise lub w chmurze, a wszystko to bez konieczności instalowania czegokolwiek na urządzeniach użytkowników.