OneSpan- formerly VascoO nas

OneSpan jest światowym liderem w rozwiązaniach dwuskładnikowego uwierzytelniania i e-podpisu, specjalizującym się w identyfikacji, transakcjach i klientach online. Ponad 10,000 klientom w 100 krajach produkty OneSpan zapewniają bezpieczny dostęp, zarządzanie tożsamościami, weryfikację transakcji i ochronę zasobów w sektorach finansowym, enterprise, e-commerce, rządowym i medycznym.

wejdź na stronę dostawcy
Firewalling i firewalling aplikacyjny

Firewall aplikacyjny może monitorować każdą aplikację poprzez sprawdzanie informacji przepływających przez system. Funkcjonlaność umożliwia podjęcie decyzji o blokadzie, przepuszczeniu lub ograniczeniu ruchu opartej na aplikacji (np. Netflix, YouTube lub Vimeo) zamiast na numerze portu.

Silne uwierzytelnianie

Rosnące zagrożenia kradzieży tożsamości i przypadki oszustw stawiają pod znakiem zapytania odpowiedzialność za pracowników i ochronę danych wrażliwych. Słaby poziom haseł nie może być tolerowany, stąd organizacje porzucają politykę skoncentrowaną na hasłach na rzecz rozwiązań silnego uwierzytelniania. Tego typu rozwiązania umożliwiają bezpieczne uwierzytelnienie i identyfikację użytkowników.

Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Cookies kunnen worden beheerd in uw browser of de apparaatinstellingen.